Anasayfa > Oyun Haberleri > Rainbow Six Siege Operatörü Jackal İçin Güncelleme

Rainbow Six Siege Operatörü Jackal İçin Güncelleme

Rainbow Six Siege oyununun Jackal isimli karakterine değişiklik geliyor! Değişiklikler test sunucusuna yüklendi bile.

Çıktığı günden beri popülerliğini yitirmeyen oyun Rainbow Six Siege oyunu, sürekli güncellenmesi ve internet üzerindeki popülerliği ile kitlesini sürekli büyüten bir oyun.

Oyundan son haberler ise, oyuna yeni eklenen Jackal isimli karakterin değişeceği yönünde. Oynanma istatistiği bir hayli düşük olan operatör için çalışmalar resmen başladı.

Ubisoft, operatörün seçilme oranını yükseltmek amacıyla operasyona başladı ve anlık olarak güncellemeler test sunucusu üzerinde deneniyor. Operatör Jackal‘ın ekipmanlarını da güncelleyen firma özellikle Eyenox Model III isimli ekipman için büyük değişiklikler hazırladıklarını açıkladı.

Ubisoft ve oyuncular gelen güncellemenin ardından operatörün eski tahtına oturmasını planlıyor. Ayrıca operatör üzerinde yapılacak değişikliklerden bazılarının hakkında bilgiler elimizde! O bilgilerden bazıları ise şöyle:

Operatör Jackal için Değişiklikler

Operatörümüz Jackal, artık oyuncuların bıraktığı ayak izlerinin ne zaman bırakıldığını çeşitli ipuçları ile tespit edebilecek. Operatörün yapacağı bir çeşit tarama ile ekranına gelen uyarılar ile izler hakkında bilgi veren şeyler olacak. Bunlar, bir çeşit alfabe ile anlatılacak şeyler olacak. Yani örnek olarak bırakılan izler 15 saniye ve öncesine aitse 5 adet uyarı ile haberdar edileceksiniz. Saniye arttıkça çıkacak uyarı sayısı azalacak. 90 saniyeye ulaştığı zaman 2 uyarı ile bilgilendirileceksiniz.

Rainbow Six Siege Jackal

Taranan izler ise çeşitli renkler ile süslenecek. Yani izleri ayırt etmeniz çok daha kolay olacak. Ayrıca gelen değişiklikler ile Jackal artık izler hakkında aldığı bilgileri takım arkadaşları ile de paylaşabilecek ve onlara yardımcı olmuş olacak. Fakat bu avantajın yanı sıra birde dezavantajı bulunmakta, izleri takım arkadaşlarınız için paylaştıktan sonra artık sizin aynı izi takip etme özelliğiniz kalkacak. Yani sizden daha dikkatli olduğunu düşündüğünüz takım arkadaşlarınız varsa kullanabileceğiniz güzel bir eklenti.

Güncellemeler hakkında Reddit üzerinden açıklama yapan Ubisoft, şunları söyledi:Jackal‘ın elde edebileceği bilgileri daha efektif yapmayı planlıyoruz. Tabii bu duruma risk/ödül durumu ekleyerek bu bilgileri nasıl kullanacağınızı sizlerin iradesine bıraktık.”.

Yenilenen karakterin nasıl sonuç vereceği henüz belli değil. Ayrıca önemli bir uyarıda bulunalım, yukarıda belirttiğimiz tüm güncellemeler karakterin henüz test sunucusunda iken aldığı değişikliklerdir. Yani hemen hepsinin değişme olasılığı olduğundan çok daha farklı özellikler ile de karşımıza çıkabilirler.

Ayrıca daha fazla blog için ve piyasadan güncel haberler için sitemizi, Instagram hesabımızı ve Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz. İyi günler!

 

Hakkında Baran Varlık

Baran Varlık, ufak yaşlardan beri oyun sektörü için yazarlık yapıyor. 2019 yılından beri Save Butonu için çalışıyor. 15 yaşında ve Blizzard'a bayılıyor.

2 Yorumlar

  1. Yazı çok güzel olmuş eline sağlık sıkılmadan okudum. Yalnız Yeni Eklenen bir karakter değil Jackal oyunun çok eski karakterlerinden.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir