Anasayfa > Oyun Haberleri > Rainbow Six Yeni Operatör İçin Bir Video Paylaştı!

Rainbow Six Yeni Operatör İçin Bir Video Paylaştı!

Ubisoft’un ellerinden çıkan ve firmanın en başarılı işlerinden biri olan Rainbow Six yeni operatör için bir video ile merakımızı biraz da olsa giderdi! Detaylar haberimizde.

Rainbow Six Siege ülkemizde ve dünyada birçok oyuncu tarafından oldukça sevilerek oynanıyor. Başarılı oyun neredeyse sürekli güncel tutulan içeriği, özel günler için düzenlediği etkinlikleri ve oyuna getirdiği yeni karakterler ile oyuncuların ilgisini üzerinde tutmayı başarıyor. Bu çabalar da elbette boşa gitmiyor. Rainbow Six Siege oyuncu sayısını her geçen gün daha da arttırıyor.

Oyuna geleceği duyurulan yeni sezon Shifting Tides geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yayınlanan kısacık bir video ile hayranlara tanıtılmıştı. Bu kısa videodan istediklerini bulamayan oyuncular ise farklı teoriler üretmişlerdi. Rainbow Six yeni operatör için yayınladığı bir video ile oyuncuların merakını biraz da olsa gidermeyi başardı. Videoda tanıtılan karakter bir keskin nişancı. Oyunun eski operatörlerinden olan Glaz’dan sonra bu yeni karakter oyundaki ikinci keskin nişancı olacak.

Oyuna eklenmesi planlanan ancak kesin olmayan bir diğer operatör de defans kanadı için olacak. Mag-Net adı verilen bir ekipman kullanabilen bu karakter ekipmanını kurduğu kapı yada pencere aralıklarından bomba ve mermilerin geçmesini engelleyerek stratejik bir önem sağlıyor.

Videoda yalnızca yeni operatör değil aynı zamanda yeni bir silah da tanıtıldı. Oyuna eklenecek olan CSRX-300 adlı tüfek şimdiden kullanıcıların ilgisini üzerine çekmiş durumda. Bu tüfek bazı duvarları delebilecek mermiler kullanarak oyunda takıma büyük bir avantaj sağlayacak.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir