Anasayfa > Oyun Haberleri > Red Dead Redemption 2 PC Güncellemesi – 12.11.2019

Red Dead Redemption 2 PC Güncellemesi – 12.11.2019

Red Dead Redemption 2 PC platformuna türlü türlü iyileştirmeler ve büyük beklentilerle çıkmıştı ama hayranlardan tepkiler gelmeye devam ediyor.

Bir hafta önce bilgisayara çıkışını gerçekleştiren oyun Red Dead Redemption 2’nin bu versiyonu görsel iyileştirmelerle birlikte gelse de yapılan yorumlar oyunda birçok hatanın olduğunu belirtiyor. Bir sürü güncelleme almasına rağmen bazen açılma, bazen de optimizasyon sorunları yaşatan oyunun son güncellemesi de tamamen içerik üzerineydi. Oyunu sorunları düzeltmeden geliştirmeye çalışan yapımcılara oyuncular tarafından kayda değer bir tepki var.

rdr2

Red Dead Redemption 2 PC versiyonuna gelen yeni güncellemede hata çözümleri yerine oyundaki mağazada yeni kıyafetler ve Red Dead Online’a gelen bazı yen içerikleri görebiliyoruz. Sorun ise oyunu oynatmaya bile izin vermeyen hataların arasında böyle güncellemelerin pek işe yaramaması. Umarız sonraki güncellemelerle birlikte oyun bir nebze de olsa düzeltilir.

Oyunun aralık ayında Steam’e çıkması beklenirken bu çıkışa kadar aynı zamanda hataların düzeleceği bekleniyor. Steam’de kötü bir kullanıcı oynamasıyla piyasaya çıkmak Rockstar’ın isteyeceği son şeylerden biri olur, bu sebeple büyük ihtimal bir aya kalmadan oyundaki hataları gidermeleri bekleniyor. Bakalım beklentiler doğru çıkacak mı? Konuyla ilgili düşüncelerinizi bizlerle belirtmekten çekinmeyin, herkese iyi oyunlar diliyoruz.

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir