Anasayfa > Oyun Haberleri > Red Dead Redemption 2 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Red Dead Redemption 2 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Rockstar Games firmasının favori oyunlarından olan ve çokça sevilen Red Dead Redemption 2 oyunundan PC sürümüne ait yeni görseller yayınlandı!

Red Dead Redemption 2

Daha önce çokça haberini yaptığımız Red Dead Redemption 2 oyununa ait yeni görseller yayınlandı, görsellerden anladığımız kadarıyla fazlasıyla hoş grafiklerle karşımıza çıkmaya hazırlanan oyun hakkında yeni bilgiler geçtiğimiz günlerde paylaşılmıştı.

9 Ekim tarihinde ön sipariş seçeneği açılan oyunun minimum sistem gereksinimleri için sitemize bakabilirsiniz. Oyunun piyasadan düşmemesi adına uğraşan Rockstar Games ise her gün farklı bir yenilikle bizlere haber vermeye devam ediyor. Sevilen oyun serisinin ikinci oyunun PC sürümüne ait görseller ise yayınlandı. Yeni grafik ve teknik güncellemeleri ile bir tablo yaratan oyun, grafikleri ile de oyuncuları fazlasıyla sevindirecek.

İlk oyunda şikayetçi olunan gündüz-gece aydınlatması serinin ikinci oyununda daha kaliteli bir halde bulunacak. Ayrıca gölgeler, yeşillik dokuları, kar izleri ve daha birçok görüntü için iyileştirmeler yapıldı.

Özellikler ve Fiyat

PC sürümü için 4K( hatta daha yüksek!) ve HDR’nin de çıkacağı bilinen oyun, ayrıca çoklu monitör ve geniş ekranlar için özel hazırlanarak yüksek kare hızlarını yakalayabilecek bir hale getirildi. Oyununda kendilerine ait Rockstar Advanced Game Engine isimli motoru kullanan firma, gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisi ile donatılmış durumda. Yani bu demek oluyor ki NVIDIA ve Rockstar firmalarının gelecek RT çekirdekli ekran kartlarına destek vereceği neredeyse kesin.

Read Dead Redemption 2, Aralık ayında Steam üzerinde satışa sunulacak. Oyunun Türkiye’de satış fiyatları ise şu şekilde:

  • Special Edition: 299 TL
  • Ultimate Edition: 379TL

Oyunun ön siparişi için Rockstar Games Launcher programını indirmeniz gerektiğini unutmayın. Ayrıca hatırlatmakta fayda var, bu ön sipariş fiyatlarında Special Edition, Standard Edition fiyatına satılırken Ultimate Edition ise Special Edition fiyatına satılmakta. Yani bu fiyatların artacağını unutmayın.

Oyun-içi Görseller

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Umarız ki eski oyunun ardından onu aratmayacak kalitede bir oyunla birlikte karşımıza çıkarlar. Ayrıca daha fazla blog için ve piyasadan güncel haberler için sitemizi, Instagram hesabımızı ve Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz. İyi günler!

Hakkında Baran Varlık

Baran Varlık, ufak yaşlardan beri oyun sektörü için yazarlık yapıyor. 2019 yılından beri Save Butonu için çalışıyor. 15 yaşında ve Blizzard'a bayılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir