Anasayfa > Oyun Haberleri > Rocket League x Stranger Things: Cadılar Bayramı Etkinliği

Rocket League x Stranger Things: Cadılar Bayramı Etkinliği

Arabalı ve popüler spor simülasyonu Rocket League, cadılar bayramı etkinliğine kavuşmak üzere. Etkinlikle ilgili birkaç ufak bilgiye sahibiz.

Yüksek yaratıcılık ürünü olup oyuncularına keyifli anlar yaşatan simülasyon oyunu Rocket League, bu seneki cadılar bayramı etkinliğinde sevilen bilim-kurgu dizisi Stranger Things’ten birkaç öge içerecek. Haber, oyunun resmi YouTube kanalından yayınlanan bir videoyla bizlere duyuruldu. Oyuna gelecek olan eşyalar çoğunlukla dizinin bu sene çıkan son sezonundan ögeler barındıracak. Dizilere de oyunlara da ilgili olduğumuz için böyle iş birlikleri bizi ziyadesiyle mutlu edebiliyor. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan yayınlanan videoyu inceleyelim.

Gayet mutlu şekilde oyun oynanırken birden devreye Zihin Hırsızı giriyor ve “Haunted Hallows” (Lanetli Oyuklar) ismindeki etkinliğin kapağı ekranımıza geliyor. Etkinliğin ise 14 Ekim’de oyuna gelecek olan güncellemeyle başlayacağı belirtiliyor. Bilgilerimiz bunlarla sınırlı değil elbette. Psyonix tarafından yayımlanan geliştirici blogunda da etkinlikle ilgili birçok bilgi veriliyor bizlere. Oyuna gelecek olan birkaç yeni eşyayı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tekerlek – Timbertyre
Rocket League
Tekerlek – Starcourt
Rocket League
Boya – Hawaiian Hopper
Rocket League
Boya – Spider Boogie

14 Ekim’deki güncellemeyle oyuna gelecek olan şeyler etkinlikle sınırlı değil. Ekim güncellemesiyle beraber maçtan sonra “Eşleş” butonuna tıklayarak tek tıkla bir oyuncuyla aynı partiye girebileceğiz. Bunun dışında nitro seviyemizi gösteren gösterge de artık takımımızın renklerine göre renk değiştirebilecek. Detaylı bilgi için resmi sitede yayımlanan blog yazısını buradan okuyabilirsiniz.

Etkinlik hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle belirtmekten çekinmeyin. En güncel oyun haberleri için bizi takipte kalın, hepinize iyi oyunlar 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir