Anasayfa > Oyun Haberleri > Rockstar North Açık Dünya Oyunları İçin Yazılımcı Arıyor

Rockstar North Açık Dünya Oyunları İçin Yazılımcı Arıyor

Grand Theft Auto ve Red Dead Redemption’ın geliştiricisi olan Rockstar North, bir açık dünya oyunu tasarlamak üzere animasyon sistem programcısı arıyor.

Şu an internet sitelerinde yer alan iş ilanı yeni nesil açık dünya animasyonlarını çok ciddiye aldıklarını gösteriyor. Şu anda yeni nesil bir açık dünya oyunu için animasyon sistemlerinin oluşturulmasına yardımcı olabilecek bir programcı aradıklarını belirtiyor.

Rockstar North Nasıl Bir Programcı Arıyor ?

İş tanımının bir parçası olarak, Rockstar North, “Büyük açık dünya karakter tabanlı oyunlar için gelişmiş animasyon sistemleri geliştirmemize yardımcı olacak deneyimli ve yetenekli bir mühendis arıyoruz.” diyor. Dahası, “Ne Yapıyoruz?” alt başlığı altında, Rockstar’ın yeni nesil donanımda karakter canlandırmasının sınırlarını zorlamak için iş birliği yapan programcı ve araştırmacılardan oluşan bir ekip olduğunu söylüyor.

Rockstar North

Bu, yeni nesil konsollar için bir şey üzerinde çalışırken Rockstar North’tan gördüğümüz ilk açık referans. Bu nesil boyunca üretimleri yavaşladı. Red Dead Redemption 2, geliştiricinin Grand Theft Auto V’i bir sürümünün dışında konsollar için piyasaya sürdüğü tek orijinal oyundur.

Rockstar North’un Red Dead Redemption 2’nin yeni nesil versiyonunu geliştirmesi mümkün olsa da iş listesinde kullanılan dil tamamen yeni bir şey üzerinde çalıştıklarını gösteriyor. Kapsamlı bir üst düzey çalışma zamanı animasyon sistemi, boru hattı ve araçları geliştirecek, bakımını yapacak, genişletecek ve destekleyecek ve iyi tasarlanmış, sağlam, son derece optimum yeni animasyon sistemi özelliklerini uygulayarak bunları birleştiren birini arıyorlar. Mevcut animasyon, oyun ve AI (Yapay Zeka) sistemlerini de geliştirecek birini bulmayı umuyorlar.

Rockstar North’tan gelecek en muhtemel oyun Grand Theft Auto 6 olacak. PS4 ve Xbox One Grand Theft Auto V’nin çıkmasından bu yana beş yıl geçti . Grand Theft Auto V, 115 milyonun üzerinde kopya sattı. Bu sayede tüm zamanların en çok satan oyunlarından biri haline geldi. Devam oyunun gelmesi kaçınılmaz görünüyor.

Bu haberimizde sizlere Rockstar North’un iş ilanından bahsettik. Diğer Oyun Haberleri/Bilgisayar Oyunları Haberlerine bakmak için linklere basabilirsiniz. Bu durum hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda bize belirtmeyi unutmayın. Başka haberlerde görüşmek dileği ile esen kalın.

Hakkında B.Deniz "HayırSever" UYSAL

22 yaşında, Bilgisayar Programcılığı mezunu, rekabetçi oyun seven bir insan evladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir