Anasayfa > Oyun Haberleri > Rust Xbox One ve Playstation 4 Yolcusu

Rust Xbox One ve Playstation 4 Yolcusu

Popüler hayatta kalma kalma oyunu Rust PC platformunda büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmuş, geniş bir topluluk yaratmıştı. Xbox XO 19 etkinliğinde Xbox platformuna geleceği açıklanan oyun Playstation 4 oyuncularıyla da yakın zamanda buluşacak.

Oyunun Playstation 4 platformuna geleceği kısa bir video ile duyuruldu. Aynı video Xbox için de uyarlandı. Yaklaşık bir dakika süren videoda oyunu oynayan oyuncuların genel görüşlerine yer verildi.

Rust Xbox One ve Playstation 4 Fragmanı

Sevilen hayatta kalma oyunun Xbox sürümü için henüz saatler önce yayınlanan 1 dakikalık teaser videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Tekrar belirtmeden geçmeyelim: Bu videonun aynısı  PlayStation 4 tanıtımında da kullanıldı.

Facepunch Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan Rust, şu an Steam üzerinden satın alınabilir ve oynanabilir durumda. Fiyatı ise 57 TL, konsollarda nasıl bir fiyatlandırma olacağı hâlâ merak konusu. Bunun cevabını ise 2020 yılında alacağız.

Rust 2020 yılında Xbox One ve Playstation 4 platformlarında oynanabilecek. Fakat çıkış tarihi henüz net biçimde açıklanmadı.

 

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyor, film izliyor, arada bir de kitap okuyorum. Naçizane yazdıkça hem bilgilendiriyorum hem kendimi geliştiriyorum. İlerde bu sektörde çalışmak birkaç hayalimden biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir