Anasayfa > Oyun Haberleri > Senna League of Legends’in Yeni Şampiyonu Mu Olacak?

Senna League of Legends’in Yeni Şampiyonu Mu Olacak?

PBE’den gelen bir bilgiye göre Senna, League of Legends’in yeni karakteri olabilir. LoL hikayeleriyle karakterler arası bağ kurmayı iyi başaran bir oyun.

Hikayeleri takip edenler Lucian’ın hikayesindeki Senna’yı mutlaka tanıyacaktır.

Bir Twitter kullanıcısının paylaşımına göre oyundaki görevlerden birinde Senna’nın adı geçiyor. Belirli karakterlerden biri ile bir oyun kazanmamız üzerine kurulu görevde belirtilen karakterlerden biri ise Senna. Henüz Riot Games cephesinden bir açıklama gelmese de oyuncular yeni şampiyonun Senna olacağı konusundan oldukça emin. Aynı zamanda Thresh ve Lucian için son yamada yapılan düzenlemeler de bu iddiayı güçlendiriyor.

senna

Hikayeden bildiğimiz üzere Senna ve Lucian çifti, ikiz silahlarıyla Gölge Adalar’daki karanlık güçlere ve kötü ruhlara karşı savaşıyorlardı. Bir elmanın iki yarısı gibi ayrılmaz bir ikili olan bu çift Gölge Adalar’daki kötü ruhları temizleme konusunda gayet iyi ilerliyorlardı. Ta ki Zincirli Gardiyan Thresh ile karşılaşana kadar. Thresh, daha önce karşılaştıkları bütün yaratıklardan daha kurnaz ve daha acımasızdı. Beklenmeyen bir hamle ile Senna’yı yere sererek onu gafil avladı ve ruhunu tutsak etti. Lucian, o gün eşinin de silahını alarak bu görevi tamamlaya ve Senna’nın ruhunu huzura kavuşturmaya yemin etti.

Bu gibi yazılarımızın devamı için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

 

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir