Anasayfa > Oyun Haberleri > Shadowgun War Games Karşımıza Çıkıyor

Shadowgun War Games Karşımıza Çıkıyor

MADFINGER Games firmasının yapımcılığını üstlendiği ve FPS türünde olacağı bilinen Shadowgun War Games çok yakında karşımıza çıkacak.

MADFINGER Games, 2018 Mart ayında yayınladıkları Shadowgun Legends isimli oyun ile aksiyon türündeki oyunları seven oyuncuları fazlasıyla tatmin etmişlerdi. Grafikleri, oynanışı ve hızlı olması derken oldukça fazla özelliği içinde barındıran oyun, piyasada çok duyulmasa da başarılı bir oyun olmuştu.

Gelelim konumuza, bir süre önce öğrenilen ve firmanın yeni oyunu olan Shadowgun War Games hakkında önemli bir bilgiyi edindik. 15 Kasım 2019 tarihinde firmanın CEO’su tarafından gerçekleşecek bir Twitch yayını üzerinden oyunu izleyeceğiz! Evet, MADFINGER Games‘in CEO’su Marek Rabas tarafından bir Twitch yayını gerçekleştirilecek ve yayında oyundan görüntüler, hatta bir oynanış olacak.

MADFINGER Games‘in orijinal Twitch hesabı üzerinden yayınlanacak yayın için tarih ve zaman belli oldu! Bir aksilik olmaması halinde 15 Kasım 2019 Cuma gününde yapılacak yayın, Türkiye Saati ile 18:00 yani 6’da gerçekleşecek. Bir aksilik olması halinde ise yine sizi bilgilendirmeyi ihmal etmeyeceğiz.

Shadowgun War Games

Shadowgun War Games ne ola ki?

Overwatch, Team Fortress 2 ve Paladins gibi oyunlarla aynı özellikleri taşıyan oyun, IOS, Android ve Nintendo Switch için yayınlanacak. Maalesef PC için çıkmayacak oyun, shooter türünde ve takım savaşı şeklinde oynanacak.

Bu arada, herhangi resmi bir bilgiye sahip olmasak bile oyunun PC kullanıcıları için emülatör üzerinden oynanabileceğini düşünmekteyiz. Oyun hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışacağız, ek olarak dilerseniz aşağıdaki videodan oyuna ait ilk görüntüleri izleyebilirsiniz. Ayrıca daha fazla blog ve piyasadan güncel haberler için sitemiziInstagram hesabımızı ve Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz. İyi günler!

Hakkında Baran Varlık

Baran Varlık, ufak yaşlardan beri oyun sektörü için yazarlık yapıyor. 2019 yılından beri Save Butonu için çalışıyor. 15 yaşında ve Blizzard'a bayılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir