Anasayfa > Oyun Haberleri > Skater XL Her Mecrada Ertelenmeye Maruz Kaldı!
Skater XL

Skater XL Her Mecrada Ertelenmeye Maruz Kaldı!

Skater XL için PS4, Xbox One ve PC’ye çıkış tarihi 28 Temmuz’a ertelendi. Nintendo Switch için ise herhangi bir tarih belirtilmedi. 

Dün yani 6 Haziran tarihinde Skater XL Instagram hesabından yapılan açıklamada oyunun çıkış tarihinin ertelendiği açıklandı. Açıklamada PC, Xbox ve PS4 için çıkış tarihi 28 Temmuz olarak belirlendiği söylendi. Bununla birlikte Nintendo Switch‘e yönelik çıkış tarihi belirtilmedi.

View this post on Instagram

? ANNOUNCEMENT ? What is up, guys! We just wanted to let you know that 1.0 will be launching on July 28, a few weeks later than the original date. . Despite our best efforts, and due in part to things out of our control, we will be moving the physical and digital launch of #SkaterXL 1.0 on Playstation 4, Xbox One, and PC to July 28th. We will also be announcing a new launch date for Nintendo Switch in the coming weeks. We appreciate everyone’s patience as we work to finalize the game. . Not to worry – between now and July 28th, we will be showing more unreleased content and features that will be available at launch of 1.0, continuing to polish the content and features, and make Skater XL the game that you all deserve at launch. . We appreciate your understanding and want to thank you for all your support! Here is a first look at Easy Day High School to hold you over ?

A post shared by Skater XL (@skater.xl) on

Yapılan açıklama Naber, beyler! Oyunun 1.0 sürümünün 28 Temmuzda oynanmaya hazır olacağını belirtmek istedik. Orijinal çıkış tarihinden birkaç hafta sonra… En iyi uğraşlarımıza rağmen elimizde olmayan sebeplerden ötürü Skater XL’ın PC, Xbox One ve Playstation 4 için çıkış tarihini 28 Temmuz tarihine ertelemek durumunda kaldık. Nintendo Switch için çıkış tarihini de ilerleyen haftalarda açıklayacağız. Herkese sabırlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Endişe etmeyin çünkü şu an ile çıkış tarihi arasında boş durmaya niyetli değiliz. Bu süreç içerisinde oyuna yayınlanmamış özellikler ekleyecek ve son bir cila çekeceğiz. Bu sayede oyunu sizin hak ettiğiniz düzeye ulaşabilecek. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!” ibareleri yer alıyordu.

Hakkında Orhun Kaan ŞAHİNKAYA

Galanima'nın yiğit savaşçısı. Arkadaşları internet kafelerde Half-Life oynarken Stronghold Crusader'ın başından kalkmayan bir strateji hayranı. Trabzon'da yaşıyor ve öğrencilik yapmaya çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir