Anasayfa > Oyun Haberleri > Son CS:GO Güncellemesi Oyuna İki Kasa ve Yeni Cache Haritasını Ekliyor

Son CS:GO Güncellemesi Oyuna İki Kasa ve Yeni Cache Haritasını Ekliyor

Counter Strike serisinin 20.yılına özel olarak serinin sevilen oyununa birkaç yenilik geldi.

CSGO Cache haritası güncellendi ve Counter Strike 1.6’dan hatırlayacağımız klasik bıçak oyuna eklendi. The CS20 Collection adı altında iki yeni eşya kasası da güncelleme kapsamında. 

CSGO Cache haritasına dair yeni bir görüntü.
CSGO Cache güncel haliyle daha yeşil ve daha canlı bir renge büründü.

Henüz rekabetçi modda oynanamayan Cache, Sal “Volcano” Garozzo ve Shawn “FMPONE” Snelling tarafından yenilendi. Casual, Deathmatch ve Scrimmage modlarında oynanabilecek olan yeni Cache ile birlikte CS20 temalı bir silah kasası ve sticker kapsülü de oyuna eklendi.

Serinin 20.yılı dolayısıyla CS:GO’ya eklenen yeni eşyalardan birisi de Counter Strike 1.6’dan hatırlayacağımız Classic Knife. Klasik Counter Strike serisine atıfta bulunan Classic Knife birçok farklı görünüme sahip.

Güncelleme ile ilgili tüm detayları aşağıdan okuyabilir, yeni eklenen skinleri de resmi sitede görebilirsiniz.

[CS20]

Counter Strike’ın 20.yılına özel olarak yeni bir Silah Kasası ve Yapıştırma Kapsülü eklendi.

[HARİTALAR]

Cache Steam Atölyesi’ndeki son haline güncellendi ve artık Casual, Deathmatch ve Scrimmage modlarında oynanabilir halde.

[DİĞER]

Yeni bir çalışma ayarı olan -lowmemworkshop eklendi. Böylece büyük boyuttaki harita dosyaları Steam Atölyesi’nden güncellenebilecek.

Roaming modunda ve GOTV’de gezerken alan açısını değiştirmeyi sağlayan fov_tv_debug komutu eklendi.

 

CSGO Cache ile birlikte gelen bir diğer yenilik de The CS20 Sticker Capsule.
CSGO Cache ile birlikte gelen bir diğer yenilik de The CS20 Sticker Capsule.

 

The CS20 Collection Kasaları

The CS20 Collection adı altında eklenen yeni silahları görmek için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz. Geçtiğimiz gün paylaşılan resmi geliştirici blogunda ise konu hakkında aşağıdaki demeç verilmiş:

“Bugün Counter Strike’ın 20.yıl dönümünü kutlamak adına CS20 Case’i paylaşıyoruz. Bu silah kasası Steam Topluluk Atölyesi’nden birçok parçayı ve çeşitli temalardaki silahları barındırıyor. Ve bir Counter Strike klasiği olan Classic Knife da nadir-özel eşya olarak kutunun içinde olacak.

İçinde topluluğun geliştirdiği yirmi adet sticker barındıran CS20 Sticker Capsule de bugün kullanılabilir durumda.”

Steam Topluluk Atöylesi’nin tasarımlarını barındıran The CS20 Collection kasaları hakkında düşüncelerinizi merak ediyoruz. CSGO Cache haritası ve son yenilikler hakkında ne düşündüğünüzü yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Kerem İstanbul Üniversitesi'nde edebiyat okuyor ve dört yılı aşkın bir süredir internetin çeşitli köşelerinde yazarlık yapıyor. Boş zamanında da tekrar tekrar Blade Runner izliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir