Anasayfa > Oyun Haberleri > “Son Kadim” Sage Black Desert Türkiye ve MENA’ya Geliyor
sage black desert

“Son Kadim” Sage Black Desert Türkiye ve MENA’ya Geliyor

Pearl Abyss ekibi bugün, yeni karakter sınıfı Son Kadim Sage’in Black Desert Türkiye & MENA’ya 24 Mart tarihinde geleceğini açıkladı.

Ön oluşturma etkinliği, bu yeni sınıfın gelişini kutlamak amacıyla şu an Black Desert evreninde Maceracıları bekliyor.

Sage, Maceracıları kanlı istilacılardan kurtarmak için Black Desert evreninde uzun zamandır beklenen geri dönüşünü gerçekleştiriyor. Sonsuz uykudan uyanan Sage, zamanı ve mekanı kontrolü altına alarak düşmanlarına korku salacak. Sahip olduğu özel yetenekler, Maceracıların savaşta üstünlük sağlamak için daha stratejik bir şekilde savaşmasını sağlayacak.

Sage’in gelişini kutlamak için 24 Mart tarihine kadar özel bir etkinlik düzenlenecek. Ön oluşturma işlemiyle bu yeni sınıf ile tanışan Maceracılar, Altın Külçe ve Elion’un Gözyaşı gibi özel ganimetler kazanma fırsatına sahip olacak. Sage’in ön oluşturma yapılmış versiyonu, 24 Mart tarihinde sınıfın çıkışıyla birlikte oynamaya açılacak.

Birbirinden Farklı Görevleri Tamamla, Kıymetli Hediyeler Kazan

Bu hafta başka özel bir etkinlik de düzenlenecek. Klan Giriş Ödülleri, orta büyüklükteki veya daha büyük klanlar için geri dönecek ve 26 Mayıs’a kadar giriş yapan Maceracılar için Cron Taşları ve Güzel Aksesuar Kutuları gibi özel eşyalar ödül olarak verilecek. Ayrıca Vadi Zambağı Şöleni etkinliği, katılımcıların çeşitli görevleri yaparak değerli ödüller kazanacağı bir etkinlik olarak, 31 Mart’a kadar Heidel’de devam edecek.

Savaşta daha fazla farklılık arayanlar için, Black Desert Türkiye & MENA’da bulunan her sınıfa yeni bir Uyanış becerisi de eklendi. Maceracılar artık bu yeni becerileri level 59 veya üzeri karakterlerle öğrenebilecekler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye & MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir