Anasayfa > Oyun Haberleri > Star Wars: Jedi Fallen Order – Değerlendirme Puanları!

Star Wars: Jedi Fallen Order – Değerlendirme Puanları!

Respawn Entertainment ürünü yeni oyun Star Wars: Jedi Fallen Order dün çıkışını yaptı ve oyun birçok farklı kaynak tarafından puanlanmaya başladı.

Yılın en çok beklenenleri arasında yer alan Star Wars: Jedi Fallen Order sonunda çıkışını gerçekleştirdi. İnceleme puanlarına göre oldukça başarılı bir açılış yapan oyun, birçok kullanıcıyı memnun etmiş gibi duruyor.

Order 66 kanunun çıkması ve gerçekleştirilen saldırıların ardından kıl payı hayatını kurtaran Cal Kestis isimli bir Jedi Padawan’ı oynuyoruz oyunda. Jedi düzenini tekrar inşa etme yolunda geçmişimizden parçaları bir arada toplamalı, güçlü ve etkili Force yetenekleri öğrenmeli, ışın kılıcı işini iyice öğrenmeli ve bütün bunları gerçekleştirirken İmparatorluğun ve ölümcül Inquisitor askerlerinin her daim ilerisinde olma amacıyla mücadele vermeliyiz.

Star Wars: Jedi Fallen Order

Oyun tamamıyla bunun üzerine kurulu bir şekilde işleniyor. Peki ya puanlar nasıl? Genel olarak inceleme puanlarına göz atacak olursak Gamespot, Game Informer gibi büyük otoritelerin de içinde bulunduğu eleştirmenler oyuna ortalama 85-90 puan vermiş. Gamespot yeni oyuna 80 puan verirken IGN’in puanı 90.

Jedi Fallen Order PlayStation 4, Xbox One ve PC için raflardaki yerini almış durumda. Oyunu bu platformlar üzerinden edinebilir ve Jedi olma yolunda ilk adımınızı atabilirsiniz.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir