Anasayfa > Oyun Haberleri > Star Wars x Fortnite Etkinliği Başlıyor

Star Wars x Fortnite Etkinliği Başlıyor

Fortnite etkinliklerinde bu seferki konuk Star Wars. Jedi Fallen Order’ın da çıkışıyla birlikte Star Wars x Fortnite etkinliği de Fortnite’a geliyor.

Daha önceden Avangers, Batman gibi isimlerle etkinlik yapan Fortnite bu seriye bir yenisini daha ekliyor. Star Wars x Fortnite etkinliği ile Stormtrooperlar ve Destroyer gemileri Fortnite dünyasına adım atmaya başladı bile. Star Wars: Jedi Fallen Order’ın çıkışı ile birlikte serinin hayranları yine büyük bir hype durumunda. Yeni Star Wars filminin de 1 ay sonra vizyonda olacağını düşünürsek Fortnite x Star Wars etkinliği için daha güzel bir zaman olamazdı. Etkinlik detayları tam olarak belirli olmasa da elimizdeki detayları sizlerle paylaşmaya calışacağız. Gelin oyuna bu etkinlikle neler gelecek hep birlikte inceleyelim.

Öncelikle oyuna bir Stormtrooper kostümü eklenmiş durumda. Ayrıca Epic Games üzerinden Star Wars: Jedi Fallen Order satın alımlarında Fortnite Stormtrooper kostümünü de elde etmiş oluyorsunuz. Bunun dışında kostümü oyun içi mağazadan satın almak da mümkün. Umarız kostümü aldığınızda atışlarınız Stormtrooperlara benzemez.

star wars x fortnite

Bu etkinlik kapsamında Fortnite dünyasına Star Destroyer gemileri de atlama yapmış durumda. Bu gemilerin ne işe yarayacağı, film odaklı mı yoksa Jedi Fallen Order temalı mı olacağı ve etkinliğin neler getireceği henüz bilinmese de kesinlikle güzel bir etkinlik olacak gibi duruyor. Yeni bir gelişme oldukça sizlere aktarıyor olacağız.

Oyun dünyasıyla ilgili son gelişmeleri kaçırmamak için bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi ve sitemizdeki diğer haberlere göz atmayı unutmayın. Hepinize iyi oyunlar!

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir