Anasayfa > Oyun Haberleri > Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2019 Başladı!

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2019 Başladı!

Steam’de her sene merakla beklenen indirimlerden olan Steam Cadılar Bayramı İndirimi başladı. 2019 yılının indirimi, 1 Kasım 20.00’ye kadar sürecek.

Steam’e gelen yıllık indirimler, oyuncuların cüzdanlarını her sene zorlamaya devam ediyor. Yapılan etkinlikler ve indirime giren oyunlar insanı doğal olarak birazcık harcamaya itiyor. Bu senenin Cadılar Bayramı sayfasında ise daha çok korku oyunları öne çıkarılıyor. Oyunlardaki Cadılar Bayramı etkinlikleri de mağaza sayfasında öne çıkarılıyor. Korku oyunlarında bolca gördüğümüz indirimler sadece kendileriyle sınırlı değil tabii ki, yaygın bir şekilde oynanan oyunlarda da bizleri tatmin edici indirimler görebiliyoruz. Kısacası, korku oyunu seven arkadaşlarımız Steam Cadılar Bayramı İndirimi kapsamındaki fırsatlardan ziyadesiyle faydalanabilecekken sevmeyenler ise kütüphanelerinde olmayan popüler oyunları ucuz fiyata alabilecekler. Steam mağazasındaki listenin ilk sayfasında karşımıza çıkan manzara ise aşağıdaki şekilde:

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2019

Popüler olsun, olmasın birçok oyunda dikkat çekici düzeyde indirimler görüyoruz. Çok istemenize rağmen hala alamadığınız oyunları indirimden yararlanarak kütüphanenize ekleyebilir, aynı zamanda da satın alımlarınız sayesinde koleksiyon kartı toplayıp ilgiliyseniz Steam seviyenizi arttırabilirsiniz. Gün içinde sizlerle Cadılar Bayramına özel alınabilecek korku oyunları listemizi de paylaşacağız. Korku oyunu sevmeyen arkadaşlarımız için de bir listemiz olacak tabii ki, bizleri takipte kalın. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir