Anasayfa > Oyun Haberleri > Steam Fiyatı 50 TL Olan Surviving Mars Bedava Oldu

Steam Fiyatı 50 TL Olan Surviving Mars Bedava Oldu

Steam Fiyatı 50 TL olan Surviving Mars Epic Store’da bedava oldu. Sistem gereksinemi ve detayları ise haberimizde sizlerle paylaştık.

Oyun Epic Store üzerinden 1 haftalığına bedava olmuş durumda, yani hesabınıza eklemek için süreniz 17 Ekim 2019 tarihine kadar da diyebiliriz. Sevilen oyunun kullanıcı yorumları bir hayli yüksek ve Metacritic notu ise 76.

Oyunu hesabınıza eklemek için, Epic Store üyeliğiniz bulunmalı ve uygulamasını bilgisayarınıza yüklemiş olmalısınız. Daha sonrasında arama kısmına Surviving Mars yazarak ürünün sayfasına ulaşabilir ve oyunu hesabınıza ücretsiz bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Oyunun sistem gereksinimlerine ise yazının sonunda yer verdik, bilgisayarlarımızın kaldırmadığı oyunlar hesabımızda bulunmasa da sorun değil sonuçta değil mi? Fakat öncelikle oyunun 1 dk’lık tanıtım videosu ile siz okurlarımızı baş başa bırakalım ki nasıl bir oyunla karşı karşıya olduğunuzu da bilin değil mi?

En Düşük:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer

CPU: 4th Generation Intel i3 CPU or equivalent

RAM: 4 GB

GPU: HD 4600/Geforce 620/Radeon 6450 or equivalent GPUs with 1 GB of video RAM

Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

 

Tavsiye Edilen:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer

CPU: 5th Generation Intel i5 CPU or equivalent

RAM: 8 GB

GPU: Geforce 750 Ti or equivalent with 4GB of video RAM

Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir