Anasayfa > Oyun Haberleri > Steam Kış İndirimleri 2019 Başladı! – Yılbaşı Etkinliği

Steam Kış İndirimleri 2019 Başladı! – Yılbaşı Etkinliği

Steam Kış İndirimleri 2019 başladı. Gabe, her sene olduğu gibi cazip indirimlerle ve etkinliklerle cüzdanımızı sömürmeye geliyor. Hazır mıyız gençler?

Kış İndirimleri bu sene de bereketiyle gelmiş durumda. Birçok oyunda gayet cazip fiyatlarla karşı karşıyayız. Steam’de etkinlik olmadan indirim de olmuyor tabii, dilerseniz gelen etkinlikten bahsedelim sizlere. Bu yılın etkinliğinde oyun alarak, görev yaparak jeton kazanıyoruz ve bu jetonları da yepyeni eşyalar, indirim kuponu gibi şeyler almak için kullanıyoruz. Bunun üzerine, oy kullanarak koleksiyon kartı kazanabileceğimiz Steam Ödülleri de indirimlerle birlikte bizlere sunulmuş durumda. İndirim 2 Ocak’a kadar, etkinlik ise 25 Şubat’a kadar sürecek.

steam indirim

Steam Köyü Yılbaşı Pazarı

2019’un Kış İndirimi etkinliği Neşe Jetonları üzerine kurulu. Bu jetonlarla Steam Köyü Yılbaşı Pazarı’ndan alışveriş yapabiliyoruz. Satın alabileceğimiz eşyalar arasında indirim kuponu, sohbet etiketi, kış teması, profil arka planı, seviyeli rozetler gibi birçok şey var. Etkinliğin rozeti olan Kış Rozeti, indirim boyunca 15 seviyeye kadar jeton karşılığında geliştirilebiliyor.

yılbaşı görevleri

Peki bu jetonları nasıl mı alacağız? Bunun da iki yolu var: Steam’den alışveriş yapmak veya etkinlik görevlerini tamamlamak. 1 TL’lik alışveriş karşılığında 17 jeton kazanabilirken istek listenize oyunlar eklemek tarzı basit görevleri de yaparak her gün bolca jeton kazanabiliyorsunuz. Etkinlikte para harcamaktan çok görevleri yapmak jeton kazandıracak gibi duruyor açıkçası, Gabe babamız elini bu konuda biraz daha bol tutmuş diyebiliriz.

Steam Ödülleri 2019

Yılbaşı etkinliğinin yanında Steam Ödülleri için adaylar da belli olmuş durumda. Toplam sekiz kategoride oyununuzu seçerek her oy için bir rastgele koleksiyon kartı kazanabiliyorsunuz. Bu koleksiyon kartlarını satabilir, takas edebilir, rozete dönüştürerek Steam’de XP kazanabilirsiniz. Steam Mağazasından dilediğiniz oyunlara oyunuzu kullanabiliyorsunuz. Ödüller için kategoriler ise aşağıdaki şekilde:

steam ödülleri 2019

Steam’in yılbaşı indirimi etkinliği ve Steam Ödülleri hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayarak Steam mağazasına bir göz atabilirsiniz. Girmişken oy kullanıp kartlarınızı kazanmayı, sevdiğiniz oyunların indirime girip girmediğini kontrol etmeyi de unutmayın 🙂

Steam Kış İndirimleri 2019 kapsamında keyifli harcamalar ve iyi eğlenceler dilemekten başka bir şey kalmıyor bizlere. En güncel oyun haberleri için bizi takipte kalın, iyi oyunlar 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

7 Yorumlar

  1. Bu sene epic daha iyi gibi gozukuyo. steam cok guzel bi etkinlik yapamamis indirimlerde ayni zaten

  2. İndirim dönemleri steam aşırı kasıyor ya onu da çözseler süper olur

  3. ocağa yaklaşırken maaştan kenara ayırıyorum sürekli sırf bu indirimler için red dead ya burdan alacağım ya da epictenn

  4. 5.000 jetonluk indirim kuponu ne işe yarıyor bilgi verebilir misiniz?

  5. Her indirimde bir sürü oyun alıyorum vakit kalmıyor bazılarını oynamaya

  6. 5000 kupon ne işe yarıyor bilen lütfen cevaplasın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir