Anasayfa > Oyun Haberleri > Steam Sonbahar İndirimi 2019 Başladı! – 2019 Steam Ödülleri

Steam Sonbahar İndirimi 2019 Başladı! – 2019 Steam Ödülleri

Uzun zamandır beklenen, birçok oyunda bizlere mükemmel fırsatlar sunan Steam Sonbahar İndirimi başladı. Fantastik indirimlerle karşı karşıyayız.

Son indirimlerde olağanüstü fırsatlar görmüyorduk fakat bu sefer durum değişiyor gibi. Birçok kült oyunda bizlere akıl almaz indirimler sunan Gabe adeta cüzdanlarımızın peşinde. Fırsatlar arasında kaybolmaması gereken bir önemli etkinliğimiz daha var: 2019 Steam Ödülleri.

2019 Steam Ödülleri

Sekiz farklı kategoride oyunları aday gösterebileceğiniz etkinlikte sadece oy kullanarak, oyun oynayarak ve inceleme göndererek kazanabileceğimiz görevler var. Toplamda dört adet olan görevlerin her birini yaparak kazanacağınız rozetin seviyesini arttırabilirsiniz. Hiç yoktan Steam XP’si de kasmış oluyoruz yani. İstediğimiz oyunu aday gösterebileceğimiz sekiz kategori ise aşağıdaki gibi:

  • Yılın Oyunu Ödülü
  • Yılın VR Oyunu Ödülü
  • Aşk İle Devam Ettirilen Ödülü
  • Arkadaşlarla Daha Zevkli Ödülü
  • En Yenilikçi Oynanış Ödülü
  • Zengin Hikâyeye Sahip Üstün Oyun Ödülü
  • Kötü Olduğunuz En İyi Oyunlar Ödülü
  • Üstün Görsel Stil Ödülü

Bu kategorilerden aday göstereceğimiz oyunlar içinden bir havuz oluşturuluyor ve Kış İndiriminde aday havuzundaki oyunlara oy vererek 2019 Steam Ödüllerini sahipleriyle buluşturuyoruz. Detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Steam Sonbahar İndirimi 2019

Biraz da indirime giren oyunlardan, elimize geçen fırsatlardan bahsedelim.

steam sonbahar indirimleri

The Witcher 3 gibi bir şaheseri hâlâ almadıysanız bütün DLC’leriyle birlikte 22,49 TL gibi komik bir fiyata satın alabilir, ETS 2’yi sadece 10 TL’ye alarak tırcı triplerine girebilirsiniz. Örneklendirmeye böyle devam etsek liste sabaha kadar uzayacağı için takdiri sizlere bırakıyoruz. İndirimden kendinize uygun bir oyun bulmak için buraya tıklayarak mağaza sayfasında biraz vakit harcamanız yeterli olacaktır.

26 Kasım’da başlamış olan indirimler 3 Aralık tarihinde sona erecek.

O zaman hepinize şimdiden iyi oyunlar diliyoruz arkadaşlar. En güncel oyun haberleri için bizi takipte kalmayı unutmayın.

 

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir Yorum

  1. Valve iyice kafayı sıyırdı sanırsam. Aday olarak gösterebildiğimiz oyunların neredeyse hepsi 2019 çıkışlı olmak zorunda (Aşk ile devam ettirilen hariç) 2019 da kaç adet gerçekten iyi denilebilecek oyunlar oynandı? Kaç kez indirime girdi de yıl içinde topluluktaki çoğu kişi bu aday gösterdiği oyunları oynayabildi? 2019 da AAA olarak çıkan oyunların kaç tanesi 200₺ nın altında çıktı? Bence bu seneki aday gösterilen ve kazanan oyunlar çoğu kişinin kulaktan kapma bilgisi ile oluşturulacak oyunlar olacak. Sadece Türkiye için bahsetmiyorum. Dünya genelinde de benzer tablolar ortaya çıktı ve çıkacak. Geçen sene topluluğun çoğunlukla olumsuz dediği vakitlerde bile YıLıN oYuNu olarak aday gösterilip seçilen PUBG yi göz önüne getirecek olursanız dediğimi daha net anlayabilirsiniz. Ha isteyen istediğini seçebilir bunda bir sorunum yok tabiki fakat oynanmamış oyuna bi insan (ya da topluluk) ne kadar yerinde karar verebilir orası tartışılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir