Anasayfa > Oyun Haberleri > Stranger Things 4. Sezonu Erken Gelebilir

Stranger Things 4. Sezonu Erken Gelebilir

İlk yayınlandığı günlerden beri Netflix’in en sevilen fantastik, korku yapımlarından biri olan Stranger Things hakkında oldukça güçlü iddialar gündeme oturdu. İddialara göre 4. sezon çekimlerinin oldukça yakın bir tarihte başlayacak!

Kısa Bir Süre Önce 4. Sezonu Duyurulmuştu

Sevilen dizinin 3. sezonu henüz 3 Temmuz 2019 yılında yayımlanmıştı. İki gün önce yani 6 Ekim‘de ise dizinin 4. sezonu bu kısa bir video ile resmen duyurulmuştu.

Hayranları Heyecanlandıran İddia

Production Weekly‘deki son iddialara göre Stranger Things 4. sezon çekimleri oldukça yakın bir tarihte, 2019’un sonbaharında başlayacak. Sevilen dizinin 4. sezonu ise 2020 yılında izleyicinin beğenisine sunulacak.

Bu güçlü iddialar ne denli doğruyu yansıtıyor bilinmez fakat kesinlikle sıkı Stranger Things fanlarını heyecanlandırmışa benziyor.

Stranger Things 4. Sezonu Erken Gelebilir

Bazı Oyuncular Geri Dönebilir

Yine aynı kaynaktan ileri sürülen bir başka iddia ise oldukça önemli. Production Weekly‘deki iddialara göre 3. sezondaki oyuncuların hali hazırda 4. sezon için sözleşmeleri olduğu ve diziden ayrıldığı düşünülen oyuncular geri döneceği belirtiliyor.

Stranger Things‘in 3. sezonu kimileri tarafından çok sevilmiş, kimileri tarafından ise birtakım eleştirilere maruz kalmıştı. Yeni sezon hakkında şuan pek fikir yürütemesek de beklentilerin şimdiden yükseldiğini söylersek yanlış olmaz.

 

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyor, film izliyor, arada bir de kitap okuyorum. Naçizane yazdıkça hem bilgilendiriyorum hem kendimi geliştiriyorum. İlerde bu sektörde çalışmak birkaç hayalimden biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir