Anasayfa > Oyun Haberleri > The Last of Us Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi!

The Last of Us Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi!

PlayStation’ın en güçlü markalarından olan The Last of Us Part 2 çıkış tarihi ertelendiği haberi ile bekleyenlerini üzdü. Detaylar haberimizde.

Oyuncuların uzun zamandır heyecanla beklediği The Last of Us Part 2 hakkında üzücü haberler var. Naughty Dog ekibinin ellerinden çıkan başarılı yapımın çıkışının ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu. Sony ile ortak yapılan bir duyuru sonrası The Last of Us Part 2 çıkış tarihi 29 Mayıs 2020 olarak güncellendi.

the last of us part 2 çıkış tarihi

Oyuncuları hayal kırıklığına uğratan bu erteleme haberi elbette ki hoş değil ancak böylesine heyecanla ve merakla beklenen bir yapımın karşımıza yarım yamalak sunulmasından daha iyidir diye düşünüyoruz. Daha önce yapılan duyurularda oyunun çıkış tarihi 21 Şubat 2020 olarak belirtilmişti.

Şimdilik paylaşılan görüntülerden bize yansıdığı kadarıyla oyun görsel açıdan harika duruyor. İşin içine bir de hikaye ve oynanış gibi mekanikler girdiğinde beklentiler de doğal olarak artıyor. Naughty Dog verdiği erteleme kararı ile bu büyük beklentilerin altından kalkmak için tahminimizce daha çok çalışacaktır. ”Ben Mayıs sonuna kadar bekleyemem” diyen okurlarımızı ise  şimdilik oyunun fragmanına doğru alalım.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir