Anasayfa > Oyun Haberleri > The Sims 4 Discover University Geliyor!

The Sims 4 Discover University Geliyor!

The Sims 4 Discover University ile üniversite hayatına adım atmaya hazırlanıyoruz! Yılların eskitemediği oyun serisinin son üyesi için gelecek olan ek paket hakkındaki tüm detaylar haberimizde! 

Oyuncuların merakla beklediği, Sim‘lerimizi üniversiteye göndermemize olanak sağlayacak olan The Sims 4 Discover University için nihayet ipuçları gelmeye başladı. The Sims serisinin alışıldık hamlelerinden olan ek paketler oyuna birbirinden değişik temalar ve özellikler ekliyor. Yepyeni üniversite temalı bu ek paketi ile de karakterlerimizi üniversite hayatının eğlenceli dünyası ile tanıştırabileceğiz.

Xbox One Amerika tarafından paylaşıldığı iddia edilen görsellerde ek paketin ne zaman geleceği de net bir biçimde görülüyor. 17 Aralık 2019 tarihini işaret eden görsellerdeki bu tarih yeni ek paketin konsollar için çıkacağı zamanı gösteriyor. Oyunu PC platformunda oynuyorsanız diğer oyunculara göre daha şanslısınız. Zira ek pakete kavuşmak için muhtemelen daha az beklemeniz gerekecek. Elbette ki henüz EA Games cephesinden gelen resmi bir bilgi yok.

The Sims 4 Discover University

The Sims 4 Discover University ile Neler Olacak?

Bu yeni ek paket ile oyuna daha önceki oyunlardan alışık olduğumuz gibi bir üniversite şehri haritaya eklenecek. Bu şehirde karakterlerinizin eğitim süreleri boyunca konaklayabileceği evler ve yurtlar, eğitim göreceğiniz alanlar, sinemalar, restoranlar, yepyeni dükkanlar, kısacası bir üniversitelinin ihtiyacı olabilecek her şey bulunacak.

Bunlara ek olarak oyuna üniversite temasına uygun olacak şekilde yepyeni eşyalar da eklenecek. Ayrıca karakterleriniz okul hayatları boyunca farklı öğrenci kulüpleri ve arkadaş gruplarına dahil olarak sosyal becerilerini de geliştirebilecekler. Bu beceriler oyunda para ile satın alamayacağınız yeni yeteneklerin de kilidini açacak. Aldığınız üniversite eğitimi ise karakterinizin daha yüksek maaşlı işler bulmasında yardımcı olacak. Tabi üniversite şehrinde geçirdiğiniz eğlenceli günler ise yanınıza kar olarak kalacak!

Karakterinizi şekillendirmeniz için bu ek paket ile birçok seçenek de size sunulacak. İster asi karakterinize uygun olarak bir arkadaş grubu seçin ve kampüs içerisinde fırtınalar kopartın, isterseniz de derslerini asla aksatmayan başarılı bir öğrenci olarak tam puan sahibi olup üniversiteden mezun olun. Seçim tamamen size ait. Sims dünyasında ihtimaller her zaman olduğu gibi neredeyse sonsuz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir