Anasayfa > Oyun Haberleri > Toplam 66 TL Değerinde İki Bedava Oyun!

Toplam 66 TL Değerinde İki Bedava Oyun!

Bu hafta da bedava oyun haberleriyle mutlu oluyoruz. Toplam değeri 66 TL olan iki oyunu bedava bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Detaylar haberimizde!

Ayın son gününde yüzümüz bedava oyunlarla gülmeye devam ediyor. Toplam 66 TL değerinde iki oyun bizlere veriliyor. Yazımızın devamında oyunlardan bahsedip kendilerini nasıl alacağınızı anlattık. Bedava oyun haberlerimizin devamı için sosyal medya hesaplarımızı ve sitemizi takipte kalabilirsiniz. Ayrıca Bedava Oyun Duyuru uygulamamızı Google Play üzerinden indirip ücretsiz oyun fırsatlarını bildirimlerle yakalayabilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler diliyoruz gençler 🙂

İlk Oyun: SOMA

İlk Oyun: SOMA

soma

Belki de çoğunuzun karşılaştığı, Steam ve Epic Games’te 49 TL karşılığında satılan oyunun Metacritic puanı 84. SOMA’yı Epic Games Launcher üzerinden bedava bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Başarılı gerilim oyunu ayrıca Cadılar Bayramı indirimi kapsamında Steam’de indirimde, oyunu Steam’den 7.35 TL karşılığında da alabilirsiniz.

Epic’in uygulamasında mağaza kısmına girmenizin ardından ilgili sekmeden oyunu rahatlıkla ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

SOMA Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows Vista

İşlemci: Core i3 / AMD A6 2.4Ghz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260 / AMD Radeon HD 5750. OpenGL 3.3

Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Oyunu 7 Kasım’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Dilerseniz bedava olan diğer oyunumuzdan da bahsedelim hemen.

İkinci Oyun:Costume Quest

İkinci Oyun:Costume Quest

Hem Steam hem de Epic Games’te 18 TL’ye satılan rol yapma oyunu Costume Quest’i Epic Games Launcher’dan bedava bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Costume Quest’i ayrıca Steam’deki indirimler kapsamında 4.50 TL’ye de alabilirsiniz. Oyun sağlam bir bilgisayar gerektirmiyor, bu yazıyı okuyabildiğiniz herhangi bir bilgisayar Costume Quest oynamak için yeterli olacaktır.

costume quest

Epic Games uygulamasındaki Mağaza kısmına girip oyunun sayfasına tıklayarak Costume Quest’i bedava bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunu almak için son tarih ise 7 Kasım.

Bedava oyun haberlerinin devamı için bizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir