Anasayfa > Oyun Haberleri > Ücretsiz Battlefield 5 Oynamak İster Misiniz?

Ücretsiz Battlefield 5 Oynamak İster Misiniz?

Yılın iddialı oyunlarından olan Battlefield 5 sınırlı bir süre için ücretsiz oluyor. Hem de bir değil, iki değil, tam üç kez! Detaylar haberimizde.

Ekim Ayında Üç Kez Ücretsiz Battlefield 5 Deneyimi

Her yıl Battlefield komünitesi ve EA‘in ortak çalışmaları ile düzenlenen ve serinin müdavimlerinin kesinlikle kaçırmadığı Battlefest etkinliği bu sene de oyuncuları sürprizlerle karşılıyor. Battlefest 2019‘un bir parçası olarak EA, Battlefield 5’i Ekim ayı içerisinde tam 3 kez ücretsiz oynanabilir hale getirecek. Ekim ayı içerisindeki 3 hafta sonunda gerçekleşecek olan etkinlikte Battlefield 5’in bütün tekli oyunculu hikaye modunu oynayıp, herhangi bir sınırlama olmadan bitirebileceksiniz.

İlk olarak 10-13 Ekim arasında gerçekleşecek olan etkinlik, her hafta sonu farklı bir çoklu oyunculu moda odaklanacak. Squad Conquest modunun eğitim bölüm hariç maalesef sadece seçili haritalar oynanabilecek.

10-13 Ekim arasında oynayabileceğiniz oyun modu ise Rush. Rush oyun modunu yeni çıkan Operation Underground haritasında oynayabileceksiniz. Bu oyun modunu oynayabileceğiniz diğer haritalar ise Rotterdam, Narvik ve Mercury olacak.

17-20 Ekim tarihlerinde ise etkinlik, ünlü Conquest modunu oyunculara sunacak. DICE bu hafta sonu piyade tarzı savaşa odaklanmak istediğinden, Operation Underground, Rotterdam, Devastation, Marita ve Arras gibi araç odaklı olmayan haritalar açık olacak.

Son hafta sonu ise 24-27 Ekim arasında gerçekleşecek. Grand Operation adlı oyun modu Twisted Steel, Narvik, Hamada, Rotterdam ve Panzerstorm haritalarında oynanabilecek.

Bu ücretsiz deneyimler boyunca kaydettiğiniz ilerlemeler oyunu satın almanız durumunda hesabınızda kalıcı olacak. Hatta ve hatta sadece bu ücretsiz hafta sonlarına katılarak özel silahlar ve araçlar elde edebileceksiniz. Battlefest 2019 hakkında daha fazla bilgi almak için buradan EA’in resmi açıklamasını okuyabilirsiniz.

Siz bu ücretsiz hafta sonlarından faydalanacak mısınız? Buradan Facebook grubumuza katılarak birlikte Battlefield 5 oynayabileceğiniz arkadaşlar bulabilirsiniz.

Hakkında Kayra Tokgöz

20 yaşında ve SaveButonu'nda yazarlık yapıyor. Kadıköy Anadolu Lisesi mezunu, Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisi, oyunsever.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir