Anasayfa > Oyun Haberleri > Wolfenstein: Youngblood 1.0.7 Güncellemesi Çıktı!

Wolfenstein: Youngblood 1.0.7 Güncellemesi Çıktı!

Machine Games tarafından geliştirilen hayatta kalma ve aksiyon oyunu Wolfenstein: Youngblood için yeni güncelleme bu sabah yayınlandı. 

Popüler serinin yeni oyunu Wolfenstein: Youngblood’ın versiyon 1.0.7 güncellemesi bu sabah saatlerinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınladı. Switch için henüz bir güncelleme duyurusu yapılmış değil. Güncelleme ile beraber oyuna yeni haritalar, görevler ve hazine avcılığı eklenmiş durumda.

Bethesda tarafından bir tanıtım yazısı paylaşıldı

Hazine Avcılığı!

  • Lab X’ten alınan eserlere göz atıldı, bunun sonucunda da Little Berlin’in alt tarafındaki mahzende inceleme sonucunda ikinci bir Da’at Yichud odasının nerede olduğu bulundu. Görünen o ki Naziler orada açamadıkları bir sandık bulmuşlar. Sandıkta God key ile ilintili olan bir eşyanın olduğu belirtiliyor. Sandığı hala açmayı başaramadılar.

 

  • Oyun sonundaki ikincil görev “Da’at Yichud Artifacts”i yapmanızın ardından “Treasure Hunt” isimli yeni bir ikincil göreve erişebilirsiniz. Kendisinde Da’at Yichud sandığını açabilmek amacıyla iki yeni yere seyahat edeceksin: Gizlenen bir Nazi saklanma yeri ve Paris’te bir mahzen. Buralarda üç adet yeni düşman tipi seni bekliyor olacak.: Wurmlochsoldat, Electrodrohne ve Turmhund.

 

  • “Treasure Hunt” görevini bitirdiğinde güncenin Görevler kısmı, 20 adet hazine haritasıyla birlikte yenilenecek. Haritalar, oyuncuyu Paris’in birçok farklı yerindeki yapıtlara taşıyacak. Bulunan her insan yapıtı oyunculara deneyim puanı, gümüş sikke ve beceri puanı verecek
Wolfenstein: Youngblood

Yeni Yetenekler ve Sinyaller!

  • Üç yetenek ağacına da yeni gelecek olan beceriler bulunuyor. Yeni Güç yeteneklerinden biri de hazineleri bulmak konusunda muhtaç olduğumuz God Key Sense. Bu beceriyi “Da’at Yichud Artifacts” görevini hallettikten sonra kendiliğinden öğreniyoruz, beceri puanı kullanmamız gerekmiyor.

 

  • Yeni becerilere ek olarak, iki adet değişik Pep Signal’dan faydalanabileceğiz. Hammer Rage, Heavy Weapon cephanesini partnerimiz ve kendimiz için yeniliyor. Quad Damage ise kardeşimize ve bize dört saniye boyunca x4 hasar bonusu katıyor.
Peki ya siz Wolfenstein: Youngblood hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın. Güncel haberler için bizleri buradan takip edebilirsiniz.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir