Anasayfa > Oyun Haberleri > XBOX One’da Bedava Hafta Sonu: NBA 2K20!

XBOX One’da Bedava Hafta Sonu: NBA 2K20!

NBA 2K20, XBOX Game Pass Ultimate veya Xbox Live Gold sahibi olan herkese XBOX One üzerinde birkaç günlüğüne bedava oldu.

Bilgisayara çıkışını berbat bir şekilde gerçekleştiren oyun oyunculardan bolca toplamıştı ve Steam’deki kullanıcı incelemeleri “Çoğunlukla Olumsuz”a kadar gelmişti. Buna rağmen yılın en çok satan oyunu olmayı başaran oyun XBOX One’da 24-27 Ekim tarihleri arasında XBOX Game Pass Ultimate veya Xbox Live Gold sahiplerine bedava olacak. Hafta sonu oyunu oynayıp beğenirseniz oyunu satın alabilirsiniz. XBOX’ın konuyla ilgili paylaştığı açıklamayı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

nba 2k20

Geçen sene seriye yüksek beklentilerle çıkardığı “The Neighborhood” özelliğine herhangi bir güncelleme getirmeyen NBA 2K20, kadın NBA takımları ve daha estetik bir MyPlayer düzenleme ekranıyla bu sene oyuna renk katsa da oyuncuların asıl isteklerine cevap veremedi. Daha iyi sunucular isteyen oyuncuların beklentisi yine oyunun çıkışında karşılanmadı. NBA 2K serisinin son yılları oyuncuları ne kadar tatmin etmiyor olsa da serinin rakibi olan NBA Live’ın da üstün bir başarı sergilemedikçe basketbol oyunlarının tahtında oturan 2K serisini alt etmesi oldukça güç gözüküyor. Umarız ilerleyen yıllarda daha iyi oyunlarla daha çekişmeli bir rekabet izleyebiliriz.

Herkese iyi oyunlar diliyoruz, oyun dünyasındaki gelişmelerden haberdar olmak için bizi takipte kalın 🙂

 

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir