Anasayfa > Oyun Haberleri > Yeni Korku Oyunu Sucubbus Alfa Sürecine Girdi

Yeni Korku Oyunu Sucubbus Alfa Sürecine Girdi

Uzun bir süre önce duyurulan, RPG/fantezi türündeki yeni oyun Sucubbus, yayınlanan yeni fragmanın ardından Alfa sürecine girdi.

Şeytani bir karakteri yönettiğimiz, FPS türündeki yeni oyunumuz Scubbus‘un alfa dönemi başladı. Sevilen oyun Agony‘nin yan oyunu olarak düşünülen yapımın alfa dönemi, yaratıcısı Madmind Studio tarafından duyuruldu. Stüdyonun açıkladığına göre bu süreç için yüzlerce oyuncu başvurmuş. Yüzlerce oyuncu arasından seçilecek şanslı olanlar, stüdyonun talimatları doğrultusunda yeni oyunu deneyecek ve firmaya geri bildirimde bulunacak.

Agony her ne kadar seviliyor olsa da çıkışını oldukça fazla bug ve hatayla yaptığından dolayı Madming Studio yeni oyunlarının hatasız olması için uğraşmış ve bu dönemi hataları test etmek için hazırlamış. Zaten bunun en mantıklı yol olduğunu belirtmeye gerek yok, alfa süreci sonunda Agony‘den çok daha temiz bir oyun göreceğimiz şimdiden belli diyebiliriz. Tabii bu durum bir sıkıntı çıkıp çıkmamasına bağlı. Eğer şirket bu seferde oynanabilirliği kötü bir oyun yayınlarsa kendi sonlarına zemin hazırlamış olurlar.

Sucubbus

Alfa’nın Yanında Tatlıda Var

Stüdyo, “Alfa öyle kuru kuruya açıklanmaz” diyerek yanında birde fragman yayınladılar. Bu fragmanda oyundaki yaratıklardan, şeytan Onoskelis‘i görüyoruz. Eğer daha önce Agony oynadıysanız bu karakteri zaten tanıyorsunuzdur. Fakat biraz yabancılık çektiyseniz çokta bir şey diyemeyiz çünkü Onoskelis bu oyunda yenilenmiş tasarımı ve yetenekleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni oyunumuz Sucubbus‘un amacına ve hikayesine dair uzun uzun anlatabileceğimiz bir kısmı henüz yok fakat oyuna dair ufak tefek bilgilere sahibiz. Oyunda “Vydija” adındaki bir Sucubbus‘u canlandıracağız. Sucubbuslar/sukkubuslar, insanın bilinçaltında beliren, birtakım cinsel yollar ile erkekleri başta çıkararak emeline ulaşan şeytanlardır. Genelde kadın kılığında gözükürler. Yani oyundaki karakterimiz kelime anlamıyla; erkekleri baştan çıkaran, fragmandan anladığımız kadarıyla; kana oldukça düşkün kadın bir şeytan. Amacımızın ise ne olduğunu galiba neredeyse hepimiz biliyoruz. Tek amacımız öldürmek!

Gelecek yıl çıkacağı bilinen oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olmasakta alfa sürecinden edinilen bazı bilgiler yakında paylaşılır ve bizde yeni bir haber için yeterli materyali bulmuş oluruz. Oyun hakkında çıkacak yeni güncellemeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Ayrıca daha fazla blog ve piyasadan güncel haberler için sitemiziInstagram hesabımızı ve Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz. İyi günler!

Hakkında Almina Kahyaoglu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir