Anasayfa > Oyun Haberleri > Age of Empires 4 – İlk Oynanış Görüntüleri!

Age of Empires 4 – İlk Oynanış Görüntüleri!

Çocukluğumuzu üzerinde harcadığımız efsane strateji serisinin dördüncü oyunu olan Age of Empires 4 ‘ten ilk oyun içi videosu geldi.

İnternet kafe zamanlarında az vakit geçirmedik seninle. Yediden yetmişe oyunlarla az çok haşır neşir olmuş herkesin sevdiği bir seri Age of Empires. Serinin bu popülaritesi yeni oyunlarla ve eski oyunların restore edilmesiyle hâlâ ilerleyerek devam etmekte.

XBOX’ın etkinliği X019’da birçok oyun tanıtıldı. Strateji denince akla ilk gelen seri Age of Empires’ın son oyununun ilk oynanış videosu da X019 kapsamında yayınlandı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun yapısında ve mantığında doğal olarak fazla bir değişim göremesek de önceki oyuna göre gelişmiş grafikler dikkat çekiyor. Durumun böyle olmasına rağmen oyuncuların genel tepkisi herhangi bir değişim olmadığı, XBOX’ın karşımıza “Age of Empires 2 2” ile çıktığı yönünde. Oyun hakkında sadece yüzeysel yorumlar yapabildiğimiz için fazla bir şey söylemek de mümkün olmuyor tabii. Çıkış tarihi henüz belli olmayan Age of Empires 4 piyasaya çıktıktan sonra bakalım gelen eleştiriler ne yönde olacak?

Videonun yayınlandığı X019 etkinliğinde ayrıca Rust’ın konsol çıkışının gerçekleşeceği de duyuruldu. Bunun gibi oyun haberleri için bizleri takipte kalabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir