Anasayfa > Oyun Haberleri > CONV/RGENCE Hakkında Tüm Bilinenler!

CONV/RGENCE Hakkında Tüm Bilinenler!

Riot Games geçtiğimiz günlerde League of Legends evreninde geçecek oyunlar yaratmaları için bağımsız geliştiricilerle anlaşmış ve Riot Forge’u duyurmuştu. Hatta Riot Forge oyunlarından ikisi belli olmuş ve hayranları heyecanlandırmıştı. Şimdi ise duyurusu yapılan oyunlardan olan CONV/RGENCE hakkında elimizde yepyeni bilgiler var.

Double Stallion, Speed Brawl ve Big Action Mega Fight! gibi bağımsız stüdyolar tarafından geliştirilen oyun bir aksiyon-platform oyunu olarak oyuncuların karşısına çıkacak. League of Legends evrenini daha da yakından tanıyabileceğimiz bu macera sırasında bize eşlik edecek olan karakter ise Ekko olacak. Ekko tıpkı ana oyunda olduğu gibi zamanı manipüle etme yeteneklerini kullanarak engellerin üstesinden gelecek. Ekko‘nun yetenekleri oyuna ne ölçüde yansıtılacak henüz kesin değil ancak Rewind yeteneği bu oyunda da karakterin temel yeteneği olacak gibi görünüyor.

Piltover ve Zaun arasındaki bölgelerde geçecek olan oyunda karakterimizin yolu muhtemelen bu bölgelerin şampiyonları olan Orianna, Dr. Mundo, Jinx ve Caitlyn gibi karakterler ile de kesişecek. Ancak bu şampiyonlar karşımıza dost mu yoksa düşman olarak mı çıkacak bu henüz bir sır. Kendisi de Piltover‘ın alt kısımlarında yer alan Zaun bölgesinden gelen bir şampiyon olan Ekko oyunda Piltover karşısında kendi icadı olan ve zamanı manipüle etmesini sağlayan Z-Drive‘ı bol bol kullanacak.

CONV/RGENCE Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Oyun daha şimdiden resmi bir internet sitesine sahip. Ancak bu site üzerinden şimdiye kadar fragman ve kısa öyküler dışında herhangi bir ipucu paylaşılmadı. Bu yılın The Game Awards ödül töreninde duyurusu yapılan oyunu çok büyük bir ihtimalle 2020 yılı içerisinde görebileceğiz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir