Anasayfa > Oyun Haberleri > Crusader Kings II’nin 18 TL’lik Ek Paketi Ücretsiz Oldu

Crusader Kings II’nin 18 TL’lik Ek Paketi Ücretsiz Oldu

Steam’de ücretsiz olan Crusader Kings II oyununun 18 TL’lik ek paketi kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Geçtiğimiz günlerde popüler strateji oyunu Crusaders Kings II‘nin Steam‘deki fiyatı ücretsiz olarak değiştirilmişti. Şimdiyse bu oyunun 18 TL değerindeki ek paketi Crusaders Kings II: Sword of Islam kısa süreliğine ücretsiz oldu. Anlaşılan Steam de kullanıcılarını Epic Games Store‘a kaptırmamak için benzer hamleler ile ücretsiz oyun ve ek paket dağıtmaya devam edecek. Ne diyelim, bizim işimize geliyor vallahi 🙂

Crusader Kings II: Sword of Islam Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Saf strateji, savaş ve diplomasi yeteneklerinizi bir arada konuşturabileceğiniz, ülkenizi ve hanedanınızı genişletebildiğiniz, 1066 ile 1337 yılları arasında herhangi bir yıldan başlayarak 1453’e kadar devam ettirebileceğiniz tarihi senaryolara sahip Grand Strategy türündeki Crusader Kings II bir süre önce Steam‘de ücretsiz olmuştu. Şimdiyse 18 TL değerindeki oyunun İslam dünyasını ele alan Sword of Islam ek paketi kısa süreliğine ücretsiz oldu. Sword of Islam ek paketİYLE beraber oyundaki İslam ülkeleri de oynanabilir hale geliyor.

Crusader Kings II

Bu ek pakete sahip olabilmek için tek yapmanız gereken Steam üzerinden ilgili dlc’yi bularak satın al tuşuna basmak. Ardından dlc sonsuza kadar sizin olacak. Peki oyunun sistem gereksinimleri nasıl? Gelin bir göz atalım.

Crusader Kings II Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Win7 64-bit
  • İşlemci: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz or AMD 3500+
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Diskte Kapladığı Alan: 2 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce 8800 or ATI Radeon® X1900, 512mb graphics memory required.
  • DirectX®: 9.0c
  • Ses: Direct X-compatible sound card

Crusader Kings III oyununun yolda olduğunu da hatırlatalım. Bir çok yeni ve gelmiş mekanik ile beraber 2020 yılında bizimle buluşacak oyun hakkında yazdığımız yazımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Crusader Kings III 2020’de Geliyor

Diğer oyun haberlerimize göz atmayı ve yazılarımıza yorum yapmayı unutmayın! Ayrıca bunun gibi haberlere anında ulaşabilmek için bizi sosyla medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir