Anasayfa > Oyun Haberleri > Crysis Co-Op Modu Geliyor!

Crysis Co-Op Modu Geliyor!

Söz ikonik PC oyunlarına gelince Crysis’e kimse toz konduramaz. Bu zamanlarda bile Crysis’ın görselleri bizi etkilemeyi başarıyor. Peki ya Crysis Co-Op oluırsa?

Crysis deneyimini yeniden ve farklı biçimde tecrübe etmek isteyenler, müjdemi isterim. Crysis’e Co-Op modu geliyor. Hem Crysis’ın, hem de Crysis Warhead’in hikayesi Co-Op olarak oynanabilecek. Bunun için tek gereken bu oyunların Steam kütüphanenizde bulunması.

Crysis Co-Op modu aslında 2016’da bir konsept olarak çıkmıştı. O günden bu güne yapımcı ekip yaklaşımlarını değiştirmiş ve Crysis’ın en iddaalı modu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyorlar. Bu mod ile aslen tek kişilik olarak dizayn edilmiş Crysis ve Crysis Warhead oyunlarını Co-Op olarak oynanabileceğiz.

EA Access’ten A Way Out Sürprizi!

Crysis Co-Op

Mod oyuna bazı kendine has özellikler de getirecek. Mesela yaralanmış arkadaşınızı tıpkı PUBG’de olduğu gibi kurtarabileceksiniz. Duyurulan bir diğer özellik ise karakterimizi seçebilecek olmamız. Evet, modun desteklediği Nomad dışında karakterler de olacak ve bu karakterler ile oynayabileceğiz.

Crysis Co-Op canlandırma
Düşen arkadaşınızı bu şekilde canlandırabileceksiniz

Modu Aralık 2019’da çıkarmayı planlayan ekip, modun aynı zamanda Steam ile entegre bir şekilde çalışacağını da belirtiyor.

Crysis Co-Op’u merak edenler için ekibin yayınladığı fragmanı hemen aşağıya bırakıyorum. Fragmanı izledikten sonra ise arkadaşlarınız ile bu modda neler yapabileceğinizi konuşmakta size iyi eğlenceler 😀

Hakkında Yusuf Emek

Bilgisayara ilk dokunduğundan beri bağını koparamayan bir teknoloji sevdalısıyım. Dokuz Eylül Üniversitesinde okuyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir