Anasayfa > Oyun Haberleri > CS:GO Halo Stickerları Çıktı!

CS:GO Halo Stickerları Çıktı!

CS:GO Halo stickerları çıktı. FPS-ception durumları yaratan on altı yeni sticker CS:GO’nun Twitter hesabından yayınlandı.

CG:GO yeni Halo stickerlarını duyurdu. Twitter hesabından yayınlanan on altı yeni sticker birbirinden güzel görünüyor.

Twitter’da Halo stickerlarını “Halo stickerlarımızı görücüye çıkarmaktan dolayı çok heyecanlıyız! Ayrıca, bir artı olarak, The Master Chief Collection‘ı Steam üzerinden satın almış olan kullanıcılarımız CS:GO içindeki Halo Music Kit‘e de sahip olabilecekler. 

Bu duyuruyla oyunculara da The Master Chief Collection’ı almak için bahane çıkmış oluyor. Ancak, Music Kit’in aktif olabilmesi için sadece satın almak yetmiyor, belirli bir oynama süresini de aşmak gerekiyor. Bu süre yaklaşık iki saat.

Bu yazıyı beğendiyseniz diğer CS:GO yazılarımıza da göz atmak isteyebilirsiniz.

CS:GO Halo Stickerlarını beğendiniz mi? The Master Chied Collection’ı Steam üzerinden almayı düşünen var mı? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. CS:GO ile ilgili gelişmelerden anında haberdar olmak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Ezgi Çetin

Ezgi Çetin bağımsız bir oyun geliştirici ve Savebutonu yazarıdır. 29 yaşında ve bir kedi annesidir. En sevdiği oyun Tetris.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir