Anasayfa > Oyun Haberleri > Cyberpunk 2077 Instagram Filtreleri Yayınlandı!

Cyberpunk 2077 Instagram Filtreleri Yayınlandı!

Çıkışını gerçekleştirme tarihi adım adım yaklaşırken Cyberpunk 2077 hakkında gelen bilgiler ve söylentiler de artıyor. Ancak Cyberpunk Instagram ile yaptığı işbirliği ile bu kez golü beklenmeyen yerden attı! Detaylar haberimizde.

Witcher serisi ile oyun dünyasına unutulmaz bir seri kazandıran şirket CD Projekt Red‘in ellerinden çıkacak olan Cyberpunk 2077 hiç şüphesiz ki oyuncular tarafından en çok beklenen oyunlardan bir tanesi. Duyurusunun yapıldığı ilk günden bu yana çıkan her haber ve gelen her bilgi ile heyecanımızı bir kat daha arttıran oyun karşımıza bu kez de Instagram aracılığı ile çıkıyor!

Cyberpunk 2077 Instagram için birbirinden enteresan filtreler yayınlayarak heyecanımızı diri tutmayı hedefliyor. Cyberpunk 2077 resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşım ile duyurulan haber selfie çekmeyi seven kullanıcıların yüzünü güldürecek cinsten. Dört farklı selfie efekti ile Instagram dünyasına da giriş yapan Cyberpunk 2077 tarafından eklenen efektler daha şimdiden kullanıcıların ilgisini oldukça cezbetmiş durumda.

Videoda görüldüğü üzere kullanıcılar efektler ile bir hayli eğleniyorlar. Efektlere ulaşmak ve hikayelerinizi Cyberpunk 2077 efektleri ile şenlendirmek için ise öncelikle oyunun resmi Instagram hesabına bir uğramanız gerekiyor. Sayfada bulunan efekt simgesine tıkladığınızda ise efektleri telefonunuza kaydetmenizin yolu açılıyor. O saatten sonra ise gelsin selfieler! Teknoloji ve Cyberpunk temasına sahip olacak oyunun böyle bir işbirliği içinde bulunması oldukça isabetli bir karar. Tüm bunlara ek olarak da bir o kadar ürkütücü ve eğlenceli!

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir