Anasayfa > Oyun Haberleri > Cybertruck Cyberpunk 2077 ‘de Yer Alabilir!

Cybertruck Cyberpunk 2077 ‘de Yer Alabilir!

Tesla Motors tarafından geçtiğimiz günlerde olaylı bir gösteri ile tanıtımı yapılan yeni nesil elektrikli kamyonet Cybertruck Cyberpunk 2077 içerisinde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor olabilir mi? Detaylar haberimizde.

Tesla Motors‘u duymayan az sayıda insanın arasındaysanız bile Elon Musk ismi muhakkak ki en azından bir kere de olsa kulağınıza çalınmıştır. Gerek uzay, gerekse de elektrikli araç teknolojileri konusunda yaptığı başarılı hamleler ve ortaya koyduğu inanılması güç icatlar ile Elon Musk günümüzün Tony Stark‘ı sayılıyor. Elon Musk geçtiğimiz günlerde şirketi Tesla Motors tarafından geliştirilen Cybertruck adlı kamyoneti tanıtmak için sahnedeydi. Bol bol ters köşe ve beklenmedik olaylar çerçevesinde gelişen tanıtımdan sonra Elon Musk yine boş durmadı ve merakla beklenen oyun Cyberpunk 2077‘ye de göz kırptı.

cybertruck cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077‘nin resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan ve ”bir anlaşmamız var Elon” tweetine Musk‘ın cevabı ise ”2077’de görüşürüz” şeklinde oldu. Bu tweeetleşmenin ardından ise sosyal medya adeta coştu! Kimi kullanıcılara göre bu tweetler Cybertruck Cyberpunk 2077 dünyasına geliyor demek oluyor, kimilerine göre ise Elon Musk kısa bir sahnede de olsa çıkışına gün saydığımız oyun içerisinde yer alacak. Her ne şekilde olursa olsun günümüzün teknoloji devlerinden olan Elon Musk‘tan böyle bir hamle görmek tüm oyuncuları şimdiden heyecanlandırmış durumda. Bakalım Cyberpunk 2077 ve Elon Musk arasında gerçekten de tahminlerdeki gibi bir ortaklık var mı, bunu zaman gösterecek.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir