Anasayfa > Oyun Haberleri > Days Gone Death Stranding Ortaklığı Duyuruldu!

Days Gone Death Stranding Ortaklığı Duyuruldu!

Hideo Kojima’nın son oyunu olan Death Stranding nihayet bugün oyuncular ile buluşuyor. Bu günü bir nevi kutlamak için ise Days Gone Death Stranding ortaklığına gidiliyor! Detaylar haberimizde.

Bu yılın en çok beklenen oyunlarından olan Death Stranding nihayet bugün oyuncular ile buluştu. Yayınlanan oyun içi görüntüler, oynanış videoları ve gizemli havası ile oyuncular arasındaki merakı her geçen gün daha da arttıran Death Stranding PlayStation‘ın bir diğer popüler oyunu ile iş birliği içerisine giriyor!

Days Gone Death Stranding ortaklığı ile Days Gone‘a birbirinden farklı içerikler ekleniyor. Bu içerikler genellikle oyundaki en yakın dostumuz ve kurtarıcımız olarak tabir edebileceğimiz motorumuz üzerinde olacak. Örneğin bu iki dev oyunun ortaklığı ile birlikte motorumuzda bulunan benzin tankı kısmı Death Stranding‘in tanıtımlarında ve yayınlanan videolarında karşımıza çokça çıkan BB-Pod‘a dönüşecek. Hatırlatmak gerekirse BB-Pod içerisinde bir bebeğin bulunduğu bir tank.

Days Gone Death Stranding
Oyuncuların merakla beklediği Death Stranding‘in piyasaya çıkışı için yaptığı tek hamle de bu değil. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Death Stranding, dünyanın en sevilen animasyon dizilerinden olan Rick & Morty ile de işbirliğini duyurmuş ve ortaya tekrar tekrar izlenesi bir reklam filmi çıkmıştı. Hatırlamak, tekrar izlemek yada konuyu bilmek isteyenleri hemen şu haberimize doğru alalım. Death Stranding bugün, yani 8 Kasım itibari ile PlayStation 4 oyuncuları ile buluşacak. 2020 yaz aylarında ise PC oyuncuları oyuna kavuşma şansına sahip olabilecekler.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir