Anasayfa > Oyun Haberleri > Death Stranding Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Death Stranding Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Hideo Kojima’nın merakla beklenen son oyunu Death Stranding çıkış fragmanı ile oyuncuların karşısında! 8 dakika uzunluğundaki fragman oyuncuları yine bir hayli heyecanlandırmış durumda. Detaylar haberimizde!

Kojima Production’ın son eseri Death Stranding daha çıkışını dahi gerçekleştirmeden senenin en çok konuşulan bir olmayı başardı. Bir Hideo Kojima oyunundan da elbette daha azı beklenemezdi ancak oyun yayınlanan fragmanlarının yarattığı gizemli ortam ile de adından sıkça söz ettiriyor. Çoğu oyuncu oyunun çıkışına çok az bir süre olmasına  karşın hala oyunun neyi anlattığına dair net bir fikre sahip değil. Aslına bakarsanız bu da Hideo Kojima oyunlarının klasiklerinden biri diyebiliriz.

Death Stranding çıkış fragmanı
Geçtiğimiz günlerde PC platformu için de çıkış yapacağı duyurulan oyunun bu hamlesi oyuncular tarafından coşkuyla karşılanmıştı. Death Stranding çıkış fragmanı ile ise her platformun kullanıcılarının aklında yeni soru işaretleri oluşturmuş durumda. Resmi olarak Türkçe altyazı desteğine sahip bir biçimde piyasaya sunulacak oyunun çıkış tarihi Playstation için 8 Kasım 2019. Oyunun PC platformu için çıkışını gerçekleştireceği tarih ise 2020 yılı. Lafı daha fazla uzatmadan sizi oyunun çıkış fragmanı ile baş başa bırakalım.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir