Anasayfa > Oyun Haberleri > Diablo 4 Çevrimdışı Moda Sahip Olmayacak

Diablo 4 Çevrimdışı Moda Sahip Olmayacak

Diablo 4 Blizzcon 2019’un en heyecan verici haberlerinden biri olarakoyuncuların dikkatini çekti. Ancak açıklanan bazı bilgiler bu kadar sevindirici olmadı.

Diablo 4 Resmi Olarak Duyuruldu!

Blizzard’ın en beğenilen yapımlarından olan Diablo serisi 4. oyunu ile yine bütün dikkatleri üzerine toplamış durumda. Serinin hayranları duyuru videosunu görür görmez oyun hakkında fazlasıyla heyecanlandı. Ancak Blizzard cephesinden gelen açıklamalar bazı oyuncuların moralini bozdu. Blizzcon röportajları sırasında edinilen bilgilere göre Diablo 4 oynamak için sürekli internet bağlantısına ihtiyacımız olacak. Oyunun baş tasarımcısı Joe Shely tarfından yapılan açıklamaya göre maceralarla dolu bu büyük dünyayı keşfetmek, zindanlara girmek, ticaret yapmak için en verimli yöntem sürekli online kalmak. Diablo serisi tam olarak bir MMO olmasa da bu türe kayan bir yapısı olduğundan bu özellik çok rahatsız edici görünmese de yine de oyunu offline olarak oynamak isteyen oyuncuları üzen bir haber.

Bir diğer üzücü haber ise oyuna yakın zamanda kavuşamayacağımız konusunda. Blizzard’ın açıklamasına göre Diablo 4’e yakın zamanda oyuncuların karşısına çıkmayacak. Blizzard’ın yakında çıkıyor dediği oyunların bile oyuncuları oldukça bekletmesine alışık olduğumuz için yeni Diablo oyunu için uzun bir süre bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Oyunla ilgili elimizdeki bilgiler şimdilik bu kadar gibi görünüyor. Sizler oyunun sürekli internet bağlantısı gerektirmesi sistemi hakkında neler düşündüğünüzü ve tahmini çıkış zamanını yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve diğer yazılarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir