Anasayfa > Oyun Haberleri > Diablo 4 Druid Sınıfı İçin Oynanış Videosu Yayınlandı!

Diablo 4 Druid Sınıfı İçin Oynanış Videosu Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde sona eren ve hayranların çoğunlukla memnun ayrıldığı Blizzcon 2019’dan aklımızda en çok kalan oyun şüphesiz Diablo 4 oldu. Merakla beklenen oyun Diablo 4 Druid sınıfına ait bir oynanış videosu ile merakımızı biraz da olsa giderdi. Detaylar haberimizde.

Diablo 4 duyurulması ile birlikte hakkında en çok konuşulan oyunlardan biri haline geldi. Hayranların yıllardır büyük umutlar ile beklediği oyun Blizzcon 2019 esnasında Blizzard tarafından duyurulunca internet ortamı da haliyle bu duyuruya kayıtsız kalamadı. Oyun daha çıkmadan hayran forumları ve sosyal medya platformlarında hakkında yüzlerce teori üretildi, beklentiler dile getirildi ve eldeki bilgiler ışığında oyun eleştirildi.

Merakla beklenen oyun için Blizzard Sorceress sınıfına ait bir oynanış videosunu geçtiğimiz günlerde paylaşmıştı. 10 dakika uzunluğundaki bu video ile hem Sorceress sınıfının özelliklerini gördük hem de merak ettiğimiz oyun dünyasına kısa da olsa bir bakış atmış olduk. Diablo 4  Druid sınıfına ait bir oynanış videosunu ise bugün itibariyle yayınladı. Bu video ile oyuna ekleneceği hali hazırda bilinen Druid sınıfının özelliklerine bir göz atma fırsatı yakalıyoruz. Buna ek olarak da Sorceress sınıfı için yayınlanan videoda gördüklerimizin üzerine yeni bilgiler ekleyerek oyun hakkındaki açlığımızı biraz da olsa dindirme fırsatı elde ediyoruz.

Videoda gördüğümüz kadarıyla Druid sınıfına mensup karakterler şekil değiştirerek birden fazla forma bürünebiliyorlar. Bu da savaş alanında oldukça etkili bir oynanış ögesi hiç şüphesiz. Bunun yanı sıra Druidler gelişmiş büyü özellikleri ile de rakiplere zor anlar yaşatacak gibi görünüyorlar.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir