Anasayfa > Oyun Haberleri > Diablo 4 Sorceress İçin Oynanış Videosu Geldi!

Diablo 4 Sorceress İçin Oynanış Videosu Geldi!

Oyuncuların yıllardır umut ve heyecanla bekledikleri Diablo 4 geride bıraktığımız Blizzcon 2019 fuarında tanıtıldı. Oyuncuları büyük beklentiye sokan Diablo 4 Sorceress sınıfına dair oynanış videosu ile merakımızı biraz olsun giderdi. Detaylar haberimizde.

Blizzcon 2019 geride kalırken bize 2 adet nur topu gibi oyun da bıraktı. Overwatch 2 ve Diablo 4 tanıtıldıkları ilk andan itibaren hayranların yoğun ilgisi ile karşı karşıyalar ancak gözler daha çok Diablo 4‘ün üzerinde desek yanlış olmaz. Oyun dünyasının efsaneleşmiş serileri arasında olan Diablo özellikle de 2. oyunu ile hayranların gönlünde taht kurmuştu. 3. oyunu ile pek de isteneni veremeyen seri son oyunu ile durumu toparlamaya hevesli görünüyor.

Diablo 4 Sorceress sınıfını tanıttığı videoda bize oyunun dinamiklerine ve geneline de kısa bir bakış atma şansı sundu. İlk bakışta dikkat çeken şey ise oyunun serinin en sevilen halkası olan Diablo 2 ile benzerliği oldu. Gerek mekan tasarımları, gerekse mekanikleri ve genel işleyişi ile oyun Blizzard‘ın Diablo 3 hezimetinden ders aldığını kanıtlar nitelikte. Grafiksel anlamda da oldukça gelişmiş olan oyun bakalım hayranların beklentilerini karşılayabilecek mi?

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir