Anasayfa > Oyun Haberleri > Overwatch 2 Karakterleri Nasıl Görünecekler?

Overwatch 2 Karakterleri Nasıl Görünecekler?

Uzun zamandır söylenti ve sızıntılar şeklinde haberlerini aldığımız Overwatch 2 nihayet Blizzcon 2019’da resmi olarak duyuruldu. Gelin birlikte Overwatch 2 karakterleri nasıl görünecek bir göz atalım.

Gümbür gümbür bir Blizzcon fuarı geride kalırken fuarın bize bıraktığı en heyecanlandırıcı bilgiler ise şüphesiz Diablo IV ve Overwatch 2 oldu. Oyuncuların forumlarda ve sosyal medyada hakkında bol bol konuştuğu oyun Overwatch 2 için fuardan bir de uzunca bir oynanış videosu geldi. Merak edenleri yazımıza devam etmeden önce o oynanış videosuna doğru alalım.

Yeni bir oyun haberi mevcut Overwatch oyuncuları başta olmak üzere neredeyse tüm oyuncuları heyecanlandırmış olsa da akıllarda hala bazı soru işaretleri var. Bu soru işaretlerinden biri de Overwatch‘tan aşina olduğumuz karakterlerin yeni oyunda ne ölçüde değişikliğe uğrayacağı. Blizzard tarafından paylaşılan resmi görseller ve videolar yardımı ile oluşturulan bir karşılaştırma sayesinde bu değişimin ne ölçüde olacağı gözler önüne seriliyor.

Videoda da görüldüğü üzere Overwatch‘tan tanıdığımız 7 karakterin değişimleri genel hatları ile çok da farklılık yaratacak düzeyde değil. Çoğu oyuncu ise tanıdıkları karakterlerin fazla değişikliğe uğramadan oyuna aktarılmasından memnun.  Videoda gördüğümüz kadarı ile Overwatch 2 karakterleri için değişiklikler yalnızca minik görsel iyileştirmeler ve detaylar düzeyinde kalmış. Karakterlerin bazılarında ise buna nazaran tarz olarak da değişiklikler bulunuyor. Örneğin Reinhardt büyük miğferinden kurtulmuş, Genji ise bildiğimiz klasik zırhının aksine daha rahat görünen bir kıyafet taşıyor.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir