Anasayfa > Oyun Haberleri > Diablo 4 Paladin ve Amazon Sınıflarını da Barındırabilir!

Diablo 4 Paladin ve Amazon Sınıflarını da Barındırabilir!

Diablo 4 duyurulduğundan beri oyun hakkında bilgiler de artarak gelmeye devam ediyor. Merakla beklenen Diablo 4 Paladin ve Amazon sınıflarını da bünyesinde barındıracak olabilir! Detaylar haberimizde.

Blizzard tarafından Blizzcon 2019 fuarında duyurusu yapıldığından beri Diablo 4 internet aleminin en çok konuşulan oyunlarından biri oldu. Hayranların yıllardır umutlarını bir an olsun kaybetmeden beklediği oyun hakkında söylentiler ve ihtimaller de sosyal medya üzerinde hızla yayılıyor. Bu platformların başında da Reddit geliyor. Oyun duyurulmadan önce oyun hakkında ipuçları veren ve Diablo 4 sunumunu Blizzcon 2019‘da göreceğimizi önceden haber veren Reddit kullanıcıları bu kez de oyuna eklenmesi olası 2 sınıf hakkında söylentiler ortaya attılar.

Diablo 4 Paladin

Bu söylentilere göre Diablo 4 Paladin ve Amazon sınıflarını da oynanabilir olarak bünyesinde barındıracak. Şimdilik oyuna ekleneceği resmi olarak duyurulmuş sınıflar ise Sorceress, Barbarian ve Druid . Blizzard muhtemelen Diablo 4 için de önceki oyunlardan alışık olduğumuz formülü uygulayacaktır. Oyunun çıkışına yakın yeni sınıfların oyuna ekleneceği ihtimaline bizler kesin gözü ile bakıyoruz. Paladin sınıfının oyunun neredeyse temel ve en sevilen sınıflarından biri olduğunu da göz önünde bulundurduğumuzda bu ihtimal daha da kuvvetleniyor.

Oyunun çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmasa da gerek gelen oynanış videoları, gerek oyun içi görüntüler, gerekse de verilen bilgiler ışığında oyuncuların çok beklemesi gerekmeyecek gibi görünüyor. Oyuna eklenecek sınıflar hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşın.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir