Anasayfa > Oyun Haberleri > Diablo IV Oyun İçi Görüntüleri Paylaşıldı

Diablo IV Oyun İçi Görüntüleri Paylaşıldı

Blizzard tarafından yaratılan ve oyun dünyasına damga vurmuş efsane serilerden biri Diablo. Serinin Blizzcon 2019 fuarında duyurulan yeni oyunu Diablo IV oyun içi görüntüleri ile bekleyenlerini heyecanlandırdı. Detaylar ve görüntüler için hemen haberimize geçelim!

Bir Blizzcon fuarı daha geride kalırken bizim akıllarımızda ise fuara dair en çok Diablo IV ve Overwatch 2 kaldı kuşkusuz. Oyun dünyasının devlerinden olan Blizzard bu seneki fuarda resmen şov yaptı ve iki yeni oyun birden tanıttı. Diablo IV başta serinin hayranları olmak üzere tüm oyun camiası tarafından yıllardır heyecanla beklenen bir oyundu. Hatta geçen seneki Blizzcon fuarı öncesi çıkan Diablo IV söylentilerinin arkasından çıka çıka Diablo için bir mobil oyun planı çıkınca hayranlar doğal olarak bir hayli kızmışlardı.

Blizzard geçen seneki hatalarından ders çıkartmış olacak ki bu sene oyunculara tam da istedikleri şeyi verdi. Gümbür gümbür bir sunum ile Diablo IV tanıtıldı ve önümüze harika bir fragman bırakıldı. Öncelikle fragmanı henüz izlememiş azınlıktan iseniz sizi hemen aşağı doğru alalım.

Oyununun duyurulmasının ardından Diablo IV oyun içi görüntüleri de ortaya çıkmaya başladı. Çok daha gelişmiş grafikleri ile dikkat çeken oyun yine o bildiğimiz karanlık tarzını da oldukça başarılı bir biçimde korumayı başarıyor. Lafı daha fazla uzatmayalım ve sizi Diablo IV için yayınlanan oyun içi görüntülerle baş başa bırakalım.

Diablo IV oyun içi görüntüleri
Diablo IV oyun içi görüntüleri
Diablo IV oyun içi görüntüleri

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir