Anasayfa > Oyun Haberleri > Dota Underlords Büyük Güncelleme ile Bambaşka Olacak!

Dota Underlords Büyük Güncelleme ile Bambaşka Olacak!

Henüz beta aşamasında olsa da Dota Underlords şimdiden Valve‘ın en popüler oyunlarından biri haline gelmiş durumda. Dota Underlords büyük güncelleme ile beta sürecinden çıkmaya hazırlanırken oyuna yepyeni şampiyonlar, ittifaklar ve mekanikler eklenecek.

Hayatına bir Dota 2 modu olarak başlayan ve kısa zamanda kazandığı popülarite sonucunda ayrı bir oyun olarak piyasaya çıkan Dota Underlords henüz beta aşamasında olmasına rağmen kullanıcılar tarafından severek oynanıyor. Dota Underlords büyük güncelleme ile tüm dengeleri değiştirecek ve beta sezonunu da bitirecek. Bu güncelleme ile oyuna yeni karakterler, ittifaklar, eşyalar, kodes sistemi ve daha fazlası eklenecek.

Yeni İttifaklar ve Karakterler

Yeni eklenecek ittifaklardan ilki Şifacı ittifakı olacak. Bu ittifak tüm dost birimlerin iyileştirmelerini arttıracak. Oyuna eklenecek bir diğer ittifak ise Böcek ittifakı. Bu ittifakta yavru örümcekler tahtanın kenarından düşmanları saracak ve onlara hasar verecekler. Kader Örücü, Nyx Suikastçısı ve Örümcek Ana bu ittifakı oluşturacak karakterler.

Dota Underlords Büyük Güncelleme
Yeni ittifaklardan biri de Zalim ittifakı. Bu ittifaka dahil olmak üzere iki yeni şampiyon da oyuna ekleniyor, Magnoseros ve Can Çalan. Zalim birimlerden biri düşmana saldırdığında ona fazladan hasar veriyor ve hasar azaltması da uyguluyor. Bunlar haricinde oyunda var olan ittifaklara eklenecek yeni karakterler de bu güncelleme ile birlikte geliyor.

Dota Underlords Büyük Güncelleme

Kalpsiz ve İblis ittifakları sınıfına eklenecek Gölge Şeytan, Kaslı ve Vahşi ittifakının yeni kahramanı Diken Sırt, İnsan, Pullu, Şövalye sınıflarında olacak Hain Şövalye yakın zamanda oyuna eklenecek karakterler. Bunların yanı sıra Ezeli ve Druid sınıfları için İlahi Ruh, Ezeli ve Suikastçı ittifakları için ise Yüzsüz Hiçlik oyuna eklenerek dengeleri değiştirecek.
Dota Underlords Büyük Güncelleme
Oyuna bir de yeni mekanik eklenmesi planlanıyor. Oyuna eklenmesi planlanan kodes sisteminde yeni karakterlerin gelmesi ile iyice genişleyen şampiyon havuzunun yan etkilerinin ortadan kaldırılması hedefleniyor. Artan şampiyon sayısı ile bu şampiyonlara oyun içerisinde seviye atlatmak zorlaşacağı için her 24 saatte bir, bir grup kahraman kodese yollanarak oyunda olmamaları sağlanacak. Bu sayede oyun içindeki şampiyon havuzu sabit tutulacak ve karakterlerinize seviye atlatmak zorlaşmamış olacak. Bakalım yeni güncellemeler oyunun seyrini nasıl değiştirecek?

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir