Anasayfa > Oyun Haberleri > Elf Prensesi Liv Tyler She-Hulk Olabilir!

Elf Prensesi Liv Tyler She-Hulk Olabilir!

Disney’in yayın hayatına başlamasına çok kısa bir süre kalan yeni yayın platformu Disney+ önümüzdeki ay piyasada olacak. Platformda yayınlanacak bir dizi için ise Liv Tyler She-Hulk rolü için düşünülüyor! Detaylar haberimizde.

Disney‘in yeni yayın platformu Disney+ henüz piyasaya çıkmadan dikkatleri üzerine çekecek hamleler ile adından çokça söz ettirmeyi başarıyor. Netflix gibi güçlü rakipleri karşısında özellikle de Marvel Sinematik Evreni karakterlerinin dizilerine odaklanarak öne çıkmayı planlayan platform listesine bir de She-Hulk dizisini ekledi. Daha önce sinematik evrende hiç karşılaşmadığımız karakter için bu dizi projesi bir ilk olacak.

Kulislerde konuşulan iddialara göre ise güzeller güzel Liv Tyler She-Hulk rolü için düşünülen isimlerden biri. Bu haber yalnızca iddia boyutunda olsa da yine de hayranlar şimdiden fikir karşısında ikiye bölünmüş durumda. Bir taraf Liv Tyler She-Hulk olursa ekranda harikalar yaratacağını savunurken öteki taraf ise konuya biraz soğuk yaklaşıyor.

Liv Tyler She-Hulk için düşünülen tek isim de değil. Karaktere hayat vermesi için adı geçen isimler arasında Game of Thrones dizisinden tanıdığımız ve Brienne of Tarth karakterine hayat veren başarılı oyuncu  Gwendoline Christie ve Deadpool filminden aşina olduğumuz Gina Carano‘da bulunuyor.

Kısacası Disney+ platformunda yayınlanacak dizi henüz baş rolüne kavuşmuş değil. Liv Tyler She-Hulk olacak mı, yoksa yerine yukarıda ismi geçen oyunculardan biri mi gelecek şu an için meçhul. Ancak kesin olan bir şey var, She-Hulk dizisini mutlaka Disney+ ekranlarında göreceğiz. Platformda göreceğimiz kesinleşmiş diziler arasında Hawkeye, Loki, The Falcon and the Winter Soldier ve WandaVision gibi diğer Marvel karakterlerinin solo hikayelerine odaklanan birçok yapım da bulunuyor.

Kim Bu She-Hulk?

İlk kez 1980 yılında karşımıza çıkan karakter Bruce Banner yani Hulk‘ın kuzeni. Jennifer Walter adındaki karakterimiz geçirdiği bir kaza sonrasında hastaneye kaldırılıyor. Acil bir şekilde kana ihtiyacı olan Jennifer, kuzeni olan Bruce Banner‘dan kan alınca Banner‘ın kanında bulunan ve ona Hulk güçlerini veren maddeler Jennifer‘ın bedeninde dolaşmaya başlıyor. O da yeni kazandığı bu güçleri tıpkı kuzeni gibi iyilik için kullanmaya karar veriyor ve  böylece She-Hulk karakteri doğmuş oluyor.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir