Anasayfa > Oyun Haberleri > Fortnite 2. Bölüm 1. Sezon Şubat Ayına Kadar Uzatıldı

Fortnite 2. Bölüm 1. Sezon Şubat Ayına Kadar Uzatıldı

Ekim ayında şatafatlı bir etkinlikle 10. sezonunu kapatıp yeni bir sayfa açan Fortnite, ikinci bölümünün ilk sezonunu şubat ayına kadar uzattı.

Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz ay kara deliğe girerek bittiğinin işaretini veren Fortnite, bu etkinlikten sonra tekrar açılarak oyunun ikinci bölümünü piyasaya sunmuştu. Bu çalışmayla birlikte sağlam bir reklam yapmış olan oyunun ikinci bölümündeki ilk sezon şubat ayının başına kadar uzatıldı. Fortnite yapımcısı Epic Games, bu haberi paylaştığı küçük bir blog yazısıyla açıkladı. Yazıyı aşağıdan okuyabilirsiniz.

fortnite

Epic Games, sezonu uzatacağını kendi sitesinde paylaştığı bir blogla kamuoyuna duyurdu. Oyuna gelecek yeni güncellemelerin yılbaşı temalı olması dışında fazla spesifik bilgiler vermeyen ekibin çalışmaları umarız oyuncuları memnun eder. Ayrıca gelecek olan ücretsiz ödüller ve vadedilen “canlı oyun deneyimi” de dikkat çekmiyor değil. Elimize yeni bilgiler geçtikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bakalım gelecek olan yeni içerikler sezonu uzatmaya değecek mi?

En güncel oyun haberleri için bizleri ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz 🙂

 

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir