Anasayfa > Oyun Haberleri > Fortnite Salı Günü Geri Mi Geliyor? – Fortnite Kara Delik

Fortnite Salı Günü Geri Mi Geliyor? – Fortnite Kara Delik

Kara delik olayıyla gündeme oturan popüler Fortnite oyununun 15 Ekim Salı günü geri geleceğine dair ipuçları ortaya çıktı.

Fortnite Kara Delik

Büyük bir meteorun haritaya çarpması ve ardından her şeyi bir kara deliğin içine çekmesiyle 10. sezonunu görkemli bir biçimde sona erdiren oyun Fortnite’ın takipçileri artık oyunun açılmasını bekliyor. Şu ana kadar verilen resmi bilgilerde hiçbir açıklama bulamadık, hatta öyle ki Epic Games bizimle Crab Rave meme’ini paylaşarak bi’nevi billur geçmiş bile oldu. (Bu konunun detayına da şu yazımızdan ulaşabilirsiniz.) Fakat son zamanlarda ortaya çıkan veriler ışığında oyunun salı günü piyasaya döneceğini söyleyebiliyoruz. Ne mi bu ortaya çıkan veriler? Buyurun sizlerle paylaşalım 🙂

Fortnite Kara Delik Olayı Ne Zaman Bitiyor?

Lucas7yoshi adlı bağımsız Twitter kullanıcısı, Fortnite’ın resmi sitesinin kodlarını inceleyerek “The-End” etkinliğinin salı günü bizim saatimizle 13.00’te sona ereceğini açıkladı. Gerçekten de ögeyi incele yapınca bu bulguların doğru olduğunu görebiliyoruz. Geliştirici ekibin böylesine amatörce bir hata yapması çok saçma gözüküyor fakat elimizde her ne kadar resmi olmasa da bir bilgi daha var. İpucu pek de uzak olmayan bir simadan, Ninja’dan geldi.

“TACOS”

Taco mevzusunun kesin olarak bir şey ifade ettiğini söyleyemesek de, Ninja’nın geliştirici ekibin içinden bilgi alıp alamayacağını bilmesek de ünlü Fortnite yayıncısının bu tweet ile LeBron James’in “Taco Tuesday” (Taco Salısı) günlerine gönderme yaptığını fark edebiliyoruz. Bu iki bilginin ışığında da oyunun yüksek ihtimalle salı günü geri geleceğini öngörüyoruz. Bakalım ne olacak?

Bütün bunlara rağmen elimizde resmi açıklama olmadığı için konuyla alakalı kesin bir bilgi veremiyoruz, işin aslını ancak oyun geri gelince görebileceğiz. Fortnite kara delik olayı sizce gerçekten de salı günü sona erecek mi? Konuyla ilgili görüşlerinizi bizlerle belirtmekten çekinmeyin, hepinize iyi oyunlar diliyoruz 🙂

 

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir