Anasayfa > Blog > Gelmiş Geçmiş En İyi Açık Dünya Oyunları

Gelmiş Geçmiş En İyi Açık Dünya Oyunları

Açık dünya oyunları oyunculara sundukları neredeyse sınırsız özgürlük ve çeşitlilik ile her geçen gün daha da genişleyen bir alan. Biz de en iyi 10 açık dünya oyununu sizler için derledik.

En Başarılı Açık Dünya Oyunları

Oyunların doğuşundan beri ilgi gören olan açık dünya, yıllardır piyasaya sürülen birçok efsane oyunun türü olmuş durumda. Bu yazımızda şu ana kadar bu türde yapılmış en iyi açık dünya oyunları listesini derlemeye çalıştık.

Açık Dünya Nedir?

-The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls serisinin son oyunu seri içinde öyle bir başarı elde etti ki birçok oyuncu Skyrim‘in bir serinin parçası olduğundan bile bir haber. Kendi başına bir ekol yaratmış olan Skyrim arkasında barındırdığı geniş evren, muazzam görevler ve zekice düşünülmüş yan görevler ile daha uzun yıllar adından söz ettirecek açık dünya oyunları arasında.

-Grand Theft Auto V

Açık dünya oyunları arasında GTA V çok ayrı bir noktada. Oyuncuya sunduğu devasa şehirde yapılacak o kadar çok aktivite var ki gerçek dünyayı unutup oyunun başında saatlerinizi geçirmeniz işten bile değil. Dilerseniz bir uçak ile akrobasi denemeleri yapın, dilerseniz de yarattığınız çılgın bir karakter ile şehrin altını üstüne getirin. GTA V dünyasında yapabilecekleriniz neredeyse sonsuz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

3 Yorumlar

  1. Oyun oynamak artık lüks oldu , baktığım çoğu oyun pahalı.. Yine de emeğinize sağlık.

    • Merhaba Alper, öncelikle teşekkürler. Maalesef çok haklısın. İndirim dönemlerini takip ederek oyun almak çoğu zaman iyi bir çözüm oluyor bu konu hakkında.

  2. Elin kolunuza sağlık o kadar uğraşmışsınız değere saygı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir