Anasayfa > Oyun Haberleri > God of War Bilgisayar Sürümü İçin 15 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

God of War Bilgisayar Sürümü İçin 15 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

God of War bilgisayar sürümü yolda, heyecanla beklenen oyundan 15 dakikalık bir oynanış videosu paylaşıldı.

God of War, 2005 yılında çıktığında oyun dünyasını kasıp kavuran, oyun eleştirmenleri tarafından PlayStation tarihinin en iyi oyunlarından biri ilan edilen efsanevi bir serinin ilk oyunu olma özelliğini taşıyordu. Tutucu bölgelerde oyun çeşitli sınırlamalarla ve engellerle karşılaşmış olsa da bu God of War serisinin popülerliğine engel olamamıştı. God of War serinin 4. oyunu ile PlayStation oyuncularını büyülerken aynı zamanda çeşitli organizasyonlardan “yılın en iyi oyunu” ünvanını almayı başardı.

God of War Bilgisayar Sürümü İçin 15 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

God of War bilgisayar sürümünden 15 dakikalık bir video Playstation Access resmi YouTube hesabında paylaşıldı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Kratos’un sakalından dövmelerine, baltanın ve kıyafetlerin dokusundan çevredeki detaylara kadar her şey muazzam gözüküyor! Bilgisayar için özel olarak optimize edilen tüm ayarlar muazzam bir görsel şölen sunacak. God of War her ne kadar yıllar boyu PlayStation’ın kalelerinden biri olmuş olsa da, bilgisayar dünyasının açacağı kapılar oldukça heyecan verici. Grafik geliştirmeler ve topluluk tarafından geliştirilecek yeni modlarla God of War sınırları zorlayacak.

Bilgisayarlar God of War’u Kaldıracak Mı?

God of War PC Sistem Gereksinimleri

Bilgisayarınızın God of War’u kaldırıp kaldırmayacağını öğrenmek için detaylı sistem gereksinimleri yazımızı ziyaret etmeyi unutmayın! Bilgisayarlara görsel şölen sunmayı amaçlayan oyunu yine de NVIDIA GTX 960 (4 GB) ve AMD R9 290X (4 GB) gibi ekran kartlarıyla minimum ayarlarda oynamanız mümkün.

Hakkında Atabek Batuhan BİLGİÇ

Oyunlar, diziler, filmler ve müzikle hayatını renklendiren indie sever bir insan. İstinye Üniversitesi Elektrik Elektronik 4. Sınıf öğrencisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir