Anasayfa > Oyun Haberleri > Golden Joystick Awards Oylaması Başladı!

Golden Joystick Awards Oylaması Başladı!

Yılın en önemli oyun ödül etkinliklerinden olan Golden Joystick Awards için geri sayım başladı. Senenin en başarılı yapımlarının seçileceği bu önemli etkinlik ile ilgili detaylar haberimizde.

Golden Joystick Awards sene içerisinde çıkan oyunların değerlendirildiği ve kullanıcılar tarafından online olarak oylama sonucu ile kazananların belirlendiği bir etkinlik. Oyun dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen etkinlik oldukça da köklü bir geçmişe sahip. Bu yıl 37. kez düzenlenecek olan etkinlikte senenin en çok ses getiren yapımları yarışacak.

Golden Joystick Awards

Oylarınız ile sizin de destek olabileceğiniz etkinlikte alıştığımızın aksine yalnızca tek bir kategori bulunuyor. ‘Yılın en iyi video oyunu’ olacak oyun kullanıcılar tarafından belirleniyor. Etkinliğin mesajı ise oldukça açık. Yalnızca en iyisi ile ilgilendiklerini açık açık belli eden etkinlik yönetimi 12 oyunu belirlemiş bulunuyor. Gelin yılın en iyi oyunu olmak için yarışan bu 12 oyuna birlikte bir göz atalım.

-Gears 5
-Apex Legends
-Disco Elysium
-Fire Emblerm: Three Houses
-Control
Call of Duty: Modern Warfare
-Outer Wilds
-Resident Evil 2
-The Outer Worlds
-Untitled Goose Game
-Sekiro: Shadow Die Twice
-Telling Lies

Siz de etkinliğin resmi sayfasını ziyaret ederek favori oyununuzu oylayabilir, karşılığında ise bir e-kitap ile ödüllendirilebilirsiniz. Elbette yılın en iyi oyununu seçmekte yapacağınız katkı da işin bir diğer artısı. Sizin görüşleriniz neler? Listede olmasını düşündüğünüz başka hangi oyunlar var? Yorumlarda buluşalım!

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir Yorum

  1. Bu sene çok boş geçmiş millet niye pubg’ye kaçıyo belli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir