Anasayfa > Oyun Haberleri > Half-Life: Alyx Ne Kadar Uzun Olacak?

Half-Life: Alyx Ne Kadar Uzun Olacak?

Yakın zamanda fiyatı ve sistem gereksinimleri açıklanan, Valve’un yeni sanal gerçeklik tabanlı oyunu Half-Life: Alyx hakkında yeni bilgiler var.

12 yıl üzerine Half-Life serisine yeni bir oyun çıkaran Valve, seçimini HL3 yerine VR tabanlı Half-Life: Alyx’ten yana kullandı. Alyx’i oynamış olan ve hakkında açıklamalar yapan Geoff, oyunun ne kadar süreceği hakkında bilgiler verdi. The Game Awards etkinliğini düzenleyen Geoff Keighley, oyun hakkında bazı görüşlerini de belirtti.

“Half-Life Alyx’i tamamen oynadım (15 saatin üstünde zaman aldı) ve oyunu birçok gelişim aşamasında gözlemledim. Zengin ve canlı dünyasıyla, insanı kaptıran dövüş sahneleriyle, mükemmel hikaye anlatımıyla ve yenilikçi oyun tasarımıyla eksiksiz bir Half-Life deneyimiydi.”

Valve’dan da kalitesiz bir yapım beklemiyorduk zaten. Mart 2020’de oynanabilecek olan oyun için Steam’den %10 indirimle 82.80 TL karşılığında ön sipariş verebilirsiniz. Oyunu oynamak için bir sanal gerçeklik başlığına ve sağlam bir bilgisayara sahip olmanız gerektiğini de belirtelim. Elimize Half-Life: Alyx ile ilgili yeni gelişmeler geçtikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

En güncel oyun haberleri için sitemizi takipte kalın. Herkese iyi eğlenceler diliyoruz 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

2 Yorumlar

  1. Nigarbatunun sokak arkadaşı

    Peki yokmu half life alyx keyi vermen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir