Anasayfa > Oyun Haberleri > Hearthstone Battlegrounds Açık Beta Başladı!

Hearthstone Battlegrounds Açık Beta Başladı!

Kart oyunu dendiğinde oyuncuların aklına ilk gelen yapım olan Hearthstone için yepyeni bir dönem başlıyor! Hearthstone Battlegrounds açık beta programı başladı! Detaylar haberimizde.

Blizzard‘ın ellerinden çıkan ve kart oyunları arasında hiç şüphesiz açık ara lider konumunda olan Hearthstone için geliştiriciler tarafından geçtiğimiz günlerde duyurulan oyun modu Hearthstone Battlegrounds açık beta programı bugün itibari ile başladı! Oyunun yeni genişleme paketlerinden olan Descent of Dragons‘ı önceden satın alan oyuncuların hali hazırda katılabildiği kapalı beta programı nihayet sona erdi. Taverna’nın kapıları şimdi herkes için açık!

Hearthstone Battlegrounds ile oyuncular PVP deneyiminin tadını çıkartabilecekler. Alışılmış temel oyun dinamiklerinden biraz uzaklaşmış olan Hearthstone Battlegrounds tamamen yeni bir deneyimi kullanıcılarına sunuyor. Bire bir oynadığımız klasik oyun modu yerine bu yeni mod sayesinde sekiz oyunculu bir autobattler tarzı oyun içerisinde buluyoruz kendimizi. Oyunda oynanışa doğrudan etkisi bulunan 24 kahraman bulunacak. bu kahramanlar da elbette Hearthstone evrenine mensup, tanıdığımız karakterler. Bu yeni oyun modunda kazanan olmak için sona kalan 3 oyuncudan biri olmanız gerekiyor.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir